Голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк та його заступники долучились до привітань з нагоди Дня фізичної культури та спорту України

загрузка...

Сьогодні, на передодні чудового свята Дня фізичної культури та спорту України, в Коростенському районі приймають вітання кращі працівники галузі фізичної культури і спорту, тренери, наставники та їх вихованці.

Спортсмени – люди, які щодня докладають максимум зусиль в тренуваннях, наполегливо працюють в залах, на стадіонах та спортивних майданчиках. Сьогоднішнє зростання рядів сподвижників фізичної культури і спорту – добра ознака утвердження в суспільстві ідеалів людської краси і духовного здоров’я, одвічного прагнення людини до самовдосконалення.

«Завдячуючи ініціативі Президента та за допомогою президентських програм Велике будівництво та «Здорова Україна», ми розвиваємо спортивну галузь нашої славної країни. Щодня в Україні відновлюються спортивні об’єкти, тренувальні майданчики, стадіони, встановлюються сучасні «активні парки», які в наш час стали дуже популярні серед дітей та молоді. Ось до прикладу сьогодні, мій заступник Сергій Кириченко, побував на відкритті таких сучасних «активних парків» в Малинській та Чоповицькій територіальній громадах Коростенського району, де мав нагоду також привітати усіх причетних до Дня фізичної культури та спорту України.

Тож дорогі друзі, бажаю вам міцності духу, богатирського здоров’я, жаги до перемоги! Тренерам та наставникам зичу талановитих і наполегливих вихованців, спортсменам – омріяних Олімпійських медалей, спортивним науковцям – відкриттів та реалізації усіх проектів!», — під час урочистого відкриття свята в Коростенській територіальній громаді привітав Юрій Тарасюк.

Ірина Вознюк,

начальник відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю Коростенської РДА


Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.