Визначено склад постійних комісій Коростенської міської ради. Список

загрузка...

Про це повідомляє сайт Коростенської міської ради.

Комісія з питань бюджету, економіки та комунальної власності:
1. Єсін Ігор Володимирович «Ліва опозиція» -голова комісії
2. Стужук Володимир Миколайович «Наш край» — заступник комісії
3. Тертична Наталія Андріївна «Європейська солідарність»
— секретар комісії
Члени комісії:
4. Ковальчук Владислав Анатолійович «Слуга народу»
5. Ярошевець Сергій Васильович «Слуга народу»
6. Недашківський Андрій Миколайович «Слуга народу»
7. Юхимович Юлія Вікторівна «Опозиційна платформа – За життя»
8. Головійчук Олег Сергійович «Опозиційна платформа – За життя»
9. Бойко Дмитро Васильович «За майбутнє»
10.Авраменко Сергій Анатолійович «Наш край»
11.Лінькова Людмила Володимирівна «Батьківщина»

Комісія з питань гуманітарної політики, засобів масової інформації:
1. Скляревська Катерина Леонідівна «Батьківщина»- голова постійної комісії
2. Гречко Ольга Петрівна «Опозиційна платформа – За життя» -заступник голови комісії
3. Козак Юлія Володимирівна «Європейська солідарність» — секретар комісії
Члени комісії:
4. Кереселідзе Тетяна Вікторівна «За майбутнє»
5. Краснокутська Алла Володимирівна «Ліва опозиція»
6.Куницький Василь Іванович «Наш край»

Комісія з питань законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади, депутатської діяльності та етики:
1. Литвинюк Віта Володимирівна «За майбутнє»- голова постійної комісії
2. Гурінчук Андрій Вікторович «Опозиційна платформа – За життя» — заступник голови комісії
3. Васькевич Микола Григорович «Радикальна партія Олега Ляшка»
— секретар комісії
Члени комісії:
4. Олексійчук Олександр Степанович «Опозиційна платформа – За життя»
5. Науменко Віталій Анатолійович «Слуга народу»
6. Шишук Яків Омелянович «Наш край»

Комісія з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури:
1. Грищенко Віталій Васильович «Слуга народу» — голова постійної комісії
2. Дідківський Вадим Миколайович «Опозиційна платформа – За життя»- заступник голови комісії
3 Потопальський Юрій Володимирович «Ліва опозиція»
— секретар комісії
Члени комісії:
4. Гуськов Володимир Валерійович «Слуга народу»
5. Васянович Андрій Юрійович «Слуга народу»
6. Поліщук Ірина Іванівна «Опозиційна платформа – За життя»
7. Заєць Микола Анатолійович «Наш край»
8. Дідус Дмитро Олександрович «Батьківщина»
9. Краєвський Андрій Валерійович «Європейська солідарність»
10. Гавенко Олег Анатолійович «Радикальна партія Олега Ляшка»

Комісія з питань соціального захисту, охорони здоров’я та екології:
1. Лазаренко Валентина Володимирівна «Радикальна партія Олега Ляшка» — голова комісії
2. Турушин Вадим Євгенійович «Наш край»
— заступник голови комісії
3.Мостівенко Тетяна Аркадіївна «Європейська солідарність»-секретар комісії
Члени комісії:
4. Науменко Олена Володимирівна «Слуга народу»
5. Шевченко Алла Михайлівна «Опозиційна платформа – За життя»

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.