4g житомирская область

4G від Київстар охопив ще 322 населенні пункти Житомирської області. Перелік населенних пунктів

загрузка...

Жителі великих міст давно звикли до швидкісного мобільного інтернету 4G, який дозволяє не обмежувати себе у «цифрових потребах». А втім, у віддалених районах, маленьких селах і на автомагістралях донедавна безперебійний мобільний інтернет був швидше винятком із правил, аніж нормою.

Житомирська область стала десятою в Україні, де зв’язок 4G покрив територію ще й за рахунок використання частоти LTE900. Така програма модернізації передбачає облаштування 25 базових станцій зв’язку, що дозволило суттєво розширити покриття 4G та підключити його навіть у малих населених пунктах. Таким чином, понад 82 000 жителів Житомирської області зможуть користуватися перевагами сучасних мобільних технологій для підприємництва, здобуття освіти, інтернет-спілкування тощо.

На Житомирщині 4G-зв’язок від Київстар з’явиться у містах: Броницька Гута; Васьковичі; Великий Браталів; Волиця; Вчорайше; Горбулів; Городище; Городок; Гулянка; Давидівка; Долинівка; Жадьки; Жеревці; Жовтневе; Закутинці; Ігнатпіль; Кашперівка; Комсомольське; Копище; Корчівка; Котівка; Кропивня; Ксаверів; Леніне; Липники; Лісівщина; Мала Глумча; Маркуші; Мокре; Несолонь; Никонівка; Новопіль; Озадівка; Пилиповичі; Потаповичі; Провалівка; Пулино-Гута; Романівка; Стетківці; Стремигород; Строків; Стугівщина; Федорівка

За літо модернізацію обладнання базових станцій 4G реалізували ще у дев’яти областях України. Надалі заходи з розширення мережі охоплять інші регіони нашої країни, а повністю завершаться до кінця 2020 року. Загалом у планах компанії за два роки надати можливість доступу до швидкісного мобільного інтернету 90% населення України.

Нагадаємо, що головними перевагами мобільного інтернету 4G є більша ємність мережі та швидкість передачі даних. Середня швидкість передачі даних у форматі 4G вища у 3–4 рази, що дає змогу завантажити пісню за кілька секунд, а нові серії улюбленого серіалу – за лічені хвилини. Також можна скачати улюблене кіно або дивитися телепрограми з екрана свого ґаджета.

Як підключити?

Щоб користуватися 4G, слід впевнитися, що смартфон і SIM-картка сумісні з цим форматом. Про це свідчитиме маркування 4G Ready на картці та позначка LTE/4G на екрані телефона. Також абоненти Київстар можуть відправити зі свого телефона спеціальні коди: *245*5 # виклик – для перевірки смартфона;
 *245*4 # виклик – для перевірки SIM-картки.

Якщо ж ваша SIM-картка не підтримує 4G – не проблема. Просто завітайте до будь-якого магазину Київстар, і вам безоплатно замінять «сімку». Варто знати, що нова USIM-картка, яка необхідна для 4G, має вищий ступінь захисту  порівняно зі звичайною SIM-карткою: від «клонування», зламування, підключення до піратських мереж, а також від інших видів шахрайства. Це означає, що користувач 4G отримує додаткові гарантії безпеки.

Пресслужба компанії «Київстар»   

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.