Агропродовольчі ринки запрацювали на території Житомирщини

загрузка...

Прийнятими рішеннями Уряду від 29.04.2020 року щодо першої хвилі послаблення карантинних обмежень нещодавно дозволено роботу агропродовольчих ринків при умові дотримання протиепідемічних вимог, викладених у постанові головного державного санітарного лікаря України.

Так, на сьогодні з 42-х офіційно зареєстрованих на території Житомирської області агропродовольчих ринків, розпочали роботу в умовах карантину – 9:
— 4 агропродовольчі ринки у м. Житомир (ринок «Житній», ринок «Хмільники», ринок «Тетерів» та ринок «Привокзальний»),
— кооперативний ринок у м. Коростишів;
— ринок «Тандем» у м. Новоград-Волинський;

З 12 травня почали працювати ще 3 агропродовольчі ринки області :
— ПО «Коростенський кооперативний ринок»;
— підприємство споживчої кооперації «Овруцький кооперативний ринок»;
— Олевський кооперативний ринок райспоживспілки.

Крім того, начальник Коростенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області сьогодні відвідала торгівельний майданчик «Привокзальний», де спільно з керівником торгівельного майданчика – приватним підприємцем Лавриновичем Л.Л. визначали можливості відновлення роботи об’єкта в умовах карантину.

З боку представника Держпродспоживслужби було надано ряд рекомендацій, що забезпечать безумовне виконання протиепідемічних вимог щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби СOVID-19 в місцях торгівлі продуктами харчування. За результатами зустрічі , було встановлено, що майданчик готовий до початку роботи в умовах пандемії та розпочне працювати вже наступного дня.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.