Кабінет Міністрів збільшив соціальні нормативи при розрахунку субсидій для «червоної зони»

загрузка...

Кабінет Міністрів подовжив дію спеціальних соціальних нормативів при розрахунку субсидій для регіонів, які з початку опалювального сезону опиняться в червоній зоні епіднебезпеки у разі нової хвилі розповсюдження коронавірусної хвороби.
Розрахунок житлових субсидій на період карантину для «червоної зони» проводиться з урахуванням збільшених на 50% соціальних нормативів, в межах яких дається субсидія на холодну і гарячу воду, водовідведення, електроенергію та природний газ із встановленим червоним рівнем епідемічної небезпеки на період його дії.
При цьому, стандартні соціальні нормативи виглядають наступним чином:

  • холодна вода – 3,6 кубометра (при відсутності гарячої води);
  • водовідведення – 3,6 кубометра на одну людину на місяць;
  • газ – за наявності плити і без гарячої води 5,4 кубометра; за наявності газової плити і газової колонки 10,5 кубометрів;
  • електроенергія – 70 кВт/год на місяць на сім’ю з однієї людини і додатково 30 кВт/год на місяць на кожного іншого члена сім’ї, але не більше 190 кВт/год на місяць і так далі.

Отримувачам житлової субсидії не треба буде додатково звертатися до управління соціального захисту, оскільки збільшені норми будуть запроваджені автоматично.
Так як Житомирська облась перейшла в «червону зону» з 30.10.2021р., всім 5626 домогосподарствам Коростенської ТГ, яким проведено розрахунок житлової субсидії з жовтня буде проведено автоматичний перерахунок субсидії з урахуванням збільшених на 50% соціальних нормативів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.