Скільки вихідних отримають українці у червні: третина місяця вихідні

загрузка...

В червні 2021 року українці отримають відразу два додаткових вихідних дні. Таким чином, у другій половині місяця буде два тривалих мінівідпустки поспіль. Давайте ж порахуємо, скільки буде вихідних у червні, а також  які свята припадають на перший місяць літа.

Робочих днів у червні буде 20, а вихідних – 10. Відпочивати українці будуть 5, 6, 12, 13, 19, 20, 21, 26, 27 і 28 червня.

Вихідні дні на Трійцю Перший додатковий вихідний день українці отримають 21 Червня, оскільки 20 червня, в неділю, будемо святкувати Трійцю. Це церковне свято в Україні відзначають на державному рівні, тому наступний робочий день автоматично стає вихідним. Дата Трійці не постійна і залежить від Великодня — традиційно це свято відзначають на 50 день після Воскресіння Христового. У церкві це свято вважається великим, і він входить в число дванадесятих. На Трійцю українці зможуть відпочити три дні поспіль — 19, 20 і 21 червня.

Вихідні дні на День Конституції Річниця прийняття основного закону в Україні відзначається традиційно 28 червня. Ця дата була встановлена на честь подій 1996 року, коли у Верховній Раді депутати підтримали прийняття Конституції України. Вона закріпила суверенітет, територіальну цілісність держави та права громадян. Це свято відзначається на державному рівні, тому 28 червня – вихідний. А за законом, якщо державне свято потрапляє на суботу або неділю, то наступний робочий день теж автоматично стає вихідним.

Варто відзначити, що 27 червня щорічно відзначається День молоді.

Таким чином українці отримають ще один тривалу мінівідпустку — 27, 28 і 29 червня.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.