смог житомир

У Житомирі побудують станції для відстеження якості повітря

загрузка...

У Житомирі з’являться станції, які будуть моніторити стан атмосферного повітря. На розробку системи моніторингу виділили з бюджета міста 100 тисяч гривень.

Відповідне рішення було прийнято 30 липня на черговому засіданні сесії Житомирської міської ради.

«Сьогодні на сесії ми виділяємо кошти у сумі 100 тис. грн саме на розробку програми державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря Житомирської міської ОТГ та стратегічної екологічної оцінки. Після розробки цієї програми можна переходити до реалізації заходів, а саме закупівля та встановлення станцій для вимірювання показників повітря», — зауважив міський голова Сергій Сухомлин.

У мерії наголошують, що програма моніторингу атмосферного повітря дозволить:

  • запровадити на території Житомирської міської ОТГ сучасної регіональної системи моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря;
  • встановити автоматизовані стаціонарні пости спостережень за станом атмосферного повітря;
  • інформувати населення про якість атмосферного повітря.

Можливо і коростенським чиновникам потрібно встановити такі станції на території міста і району? Адже в Коростені знаходиться декілька потужних підприємств, які потенційно можуть  безкарно забруднювати повітря. Такі станції моніторингу атфомферного повітря могли надавати оперативну  інформацію про порушення. Що скажете коростенці?

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.