Україна в зеленій зоні ЄС з захворюваності на коронавірус

загрузка...

Показники захворюваності на коронавірус в Україні знизилися до норми ЄС в 75 випадків на 100 тисяч населення.

Україна потрапила в зелену зону Євросоюзу після падіння показника захворюваності на коронавірус до необхідних критеріїв.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на нараді в Офісі президента в понеділок, 14 червня.

«Відповідно до критеріїв Європейського Союзу, Україна відтепер увійшла в зелену зону. Маємо показник 74,71 випадку на 100 тисяч населення при встановленому ЄС критерії 75 випадків на 100 тисяч населення», — сказав прем’єр.

Він нагадав, що за минулу добу виявили мінімум хворих за рік — 420. Також прем’єр навів статистику з вакцинації та повідомив, що Україна отримала 4,85 млн доз вакцин від коронавірусу.

У свою чергу, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що після підтвердження всіх контрактів на поставку вакцин разом із програмою COVAX Україна отримає більше 10 млн вакцин різних виробників до кінця літа.

Триває робота над створенням так званого ковід-сертифіката. Він має з 1 липня з’явитися в додатку Дія. Крім того, глава МОЗ доповів про ситуацію з виявленою заборгованістю перед медпрацівниками, яка виникла за квітень-травень.

Зеленський наголосив на необхідності ввести жорстку відповідальність для чиновників за невиплату лікарям, аж до звільнення, і поставив завдання в найкоротші терміни ліквідувати заборгованість.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.