Від 5 травня Житомирська область переходить у жовтий рівень епіднебезпеки поширення ковід

загрузка...

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) скасувала «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки в Житомирській області.

«Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами Державна комісія вирішила скасувати з 00 години 00 хвилин 05 травня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Житомирської області та застосувати на території Житомирської області обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки», — написав міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов у Telegram-каналі у п’ятницю.

Як раніше повідомляв головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, у зв’язку з перевищенням епідпорога захворюваності грипом і ГРВІ на 5% у Житомирській області має бути встановлений «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки. В разі стабілізації показника захворюваності грипом і ГРВІ регіон автоматично зможе перейти до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.