Житомирська область залишається у «червоній» зоні — вже 40 днів карантину

загрузка...

Наша область мінімум ще на один тиждень буде знаходитися у «червоній» зоні, так як показники захворюваності на коронавірус та завантаженості лікарень не дозволяють послабити карантинні обмеження.

Про це 12 квітня під час щотижневого брифінгу в розповіла Наталія Остапченко, перша заступниця голови Житомирської ОДА.

«Індикаторні показники Міністерства охорони здоров’я: «коефіцієнт виявлення випадків інфікування» – повинен бути менше 20% на 10 тисяч населення, «охоплення тестуванням» – менше 300 на 100 тисяч населення, «рівень госпіталізації» – менше 60% на 100 тисяч населення, «динаміка рівня госпіталізації» – менше 50 тисяч і «завантаженість ліжок киснем» – менше 65%. На жаль, Житомирська область по показниках «коефіцієнт виявлення випадків інфікування», а також «рівень госпіталізації» і «завантаженість ліжок» поки що не може похвалитися тим, що ми можемо вийти із карантинної зони червоного рівня, тому на сьогодні залишається ситуація така як і була. Дещо ми спостерігаємо покращення динаміки цих показників, але не такі, що дають нам змогу вийти із червоного рівня карантинних обмежень», – зазначила Наталія Остапченко.

Станом 12 квітня у Житомирській області виявлено 20 423 активних хворих на COVID-19. За минулу добу підтверджено 349 нових випадків, 135 людей одужали.

Протягом вихідних від ускладнень визванних коронавірусом померло 39 жителів нашої області.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.