Житомирська область може вийти з “червоної зони” в найближчі дні травня

загрузка...

Житомирщина трохи перевищує показники по динаміці госпіталізації та епідемічного порогу. Проте 1 травня державна комісія ТЕБ та НС може прийняти рішення про вихід Житомирської області з «червоної» зони».

Про це говорили сьогодні, 30 квітня, під час позачергового засідання Житомирського міського виконавчого комітету. «Станом на ранок 30 квітня в лікарні №2 перебуває 155 пацієнтів, за добу було госпіталізовано 16 пацієнтів, з них «швидкою допомогою» – 7. В лікарні №2 перебуває 82 пацієнти з COVID-19.

По госпіталізації по місту у нас є суттєве зниження. За ознаками, які кожен ранок надає МОЗ, Житомирська область саме по динаміці госпіталізації перевищує показники: потрібно 60 на 100 тисяч населення, а зараз ми маємо 65, але маємо надію, що цей показник зміниться. Також ще є невелике збільшення епідпорогу: при нормі 100 у нас 105.

Потрібно дотримуватися тих правил, про які ми наголошували, і ми скоріше зможемо вийти з «червоної» зони», – заявила заступниця мера Марія Місюрова.

Перша заступниця міського голови Світлана Ольшанська додала, що 1 травня може бути прийнято рішення про вихід Житомирської області з «червоної» зони.

«Чекаємо суботи, тому що перегляд карантинних зон у нас відбувається щочетверга і щосуботи. В принципі, показники (області) дають право переглянути зональність, але чекаємо суботи і прийняті рішення», – каже Світлана Ольшанська

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.