В Україні вже зареєстровано 14 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19

загрузка...

Станом на 17 березня 2020 року в Україні опрацьовано 156 підозр на коронавірус. 114 — не підтвердились. Ще 28 опрацьовуються лабораторно.

Станом на 17 березня в Україні зафіксовано дві смерті людей, інфікованих коронавірусом.
20% від усіх випадків захворювань, викликаних новою коронавірусною інфекцією, є тяжкими і лише близько 3% потребують реанімаційних заходів.
За рекомендацією ВООЗ, термін спостереження за особами, які контактували з пацієнтами з підтвердженою інфекцією, становить 14 днів.
В Україні близько 12-ти тисяч місць в інфекційних стаціонарах, близько 2-х тисяч лікарів-інфекціоністів та 5-ти тисяч медперсоналу. В українських лікарнях є інфекційні бокси.
В Україні тільки в інфекційних лікарнях 605 апаратів штучного дихання. Цього достатньо. За потреби будуть залучені апарати штучного дихання з інших лікарень.
Україна забезпечена достатньою кількістю засобів індивідуального захисту. Медична маска допомагає обмежити поширення вірусу, якщо ви захворіли.

Україна закупила тест-систему для виявлення нового коронавірусу. Тест-система та реагенти розраховані на обстеження 960 осіб, чого вистачить до моменту отримання чергових реагентів.
Які обмеження запроваджено через коронавірус?
Як працюватиме громадський транспорт?
З 18 березня по 3 квітня заборонено перевезення більше 10 пасажирів одночасно в трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах на міських маршрутах

Чи працюватиме метрополітен?
З 17 березня по 3 квітня перевезення пасажирів метрополітеном в Києві, Харкові та Дніпрі заборонено.
Чи працюватиме міжміське сполучення?
Заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним та залізничним транспортом.
Чи працюватимуть продуктові магазини, аптеки, АЗС, банки?
Так, торгівля продуктами, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами дозволена. Також можна здійснювати банківську та страхову діяльність.

Як працюватимуть кафе, ресторани, спортклуби?
З 17 березня заклади громадського харчування (ресторани, кафе), торговельно-розважальні центри, фітнес-центри, заклади культури тимчасово припиняють свою роботу. Дозволена адресна доставка.
Які обмеження на проведення масових заходів?
З 17 березня заборонено проведення усіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб. Дозволено лише заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади та місцевого самоврядування.
Чи будуть проводити в лікарнях заплановані операційні втручання?
Медзаклади тимчасово припинять планову госпіталізацію та планові операції, крім невідкладних та термінових. МОЗ доручено максимально підготувати та перепрофілювати медичні заклади для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах.
Як працюватимуть навчальні заклади?
З 12 березня до 3 квітня припинено навчання в закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти.
Повідомляють на сайті КМУ

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.