5 травня в Коростенській РДА відбулась розширена апаратна нарада

загрузка...

5 травня 2017 року в Коростенській районній державній адміністрації відбулася розширена апаратна нарада, на якій були присутні заступники голови районної державної адміністрації, начальники структурних підрозділів та керівники окремих районних служб. Вів нараду голова Коростенської райдержадміністрації Сергій Дмитрук.

Про криміногенну ситуацію в районі та стан профілактичної роботи щодо попередження правопорушень присутнім доповів заступник начальника Коростенського відділу поліції в Житомирській області – Руслан Балашкевич.

Питання про інвентаризацію водних об’єктів підняв керівник Коростенського міжрайонного управління водного господарства – Руслан Іллющенко.

Провідний спеціаліст відділу організаційної та мобілізаційної роботи Коростенської РДА Ярослав Ярошенко розповів про стан призову на контрактну армію.

Також відбулось підведення підсумків та нагородження переможців І туру щорічного конкурсу  «Кращий державний службовець». Переможні перші місця в номінації «кращий спеціаліст» в цьому році розділили – головний спеціаліст з питань персоналу апарату Ярослава Левченко

провідний спеціаліст відділу організаційної та мобілізаційної роботи Ярослав Ярошенко.

Відповідно друге та третє почесні місця посіли – головний спеціаліст служби у справах дітей Роман Кокоша та провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільг та з питань обслуговування інвалідів війни та праці управління праці та соціального захисту населення Ольга Скиданчук.

Нагороджували переможців голова Коростенської РДА Сергій Дмитрук та керівник апарату адміністрації Катерина Лупенко.

Відділ інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськості

апарату Коростенської РДА.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.