Аграрій Костюшко Ірина: 26 серпня запрошую на Міжнародний Фестиваль льону в Стремигород

загрузка...

Свято сучасного рівня та дискусія щодо відродження вирощування льону на Україні – мета Міжнародного Фестивалю льону в Коростенському районі. Ідеологом якого виступила аграрій, власниця компанії «Зоря», депутат обласної ради Костюшко Ірина.

Прес-служба засновниці заходу повідомляє, що свято відбудеться 26 серпня 2017 року в селі Стремигород Житомирської області об 11:00.

Серед заходів запланована дискусія за участі «Асоціації льонарства та коноплярства в Україні», Житомирської торгівельно-промислової палати, торгової марки «Байтон» із засобами захисту рослин, аграріїв, представників влади та бізнесу. «Ми маємо зробити все, аби відродити села, відродити льонарство,» – каже Костюшко Ірина.

Головні родзинки з розваг – три виходи кінно-трюкового перфомансу лицарів «Княжої конюшні», захоплююче дух авіаційне видовище та ярмарок «Органічна їжа»!

А також гостей фестивалю чекає багато музики. Зі сцени глядачів потішать зірка Арсен Мірзоян, фольклорні та молодіжні колективи. Гімн України на урочистому відкритті гратиме військовий оркестр 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Нагородження льонарів, розгорнутий показ модного одягу з льону; етно-зона з майстер-класами; ярмарок продукції з льону. В офіційній частині відбудеться символічне вручення цеглини існуючого найбільшого льонопереробного заводу на Житомирщині для будівництва нового заводу.

На фестивалі також буде фудзона на всі смаки, дитяча та спортивна зони з майстер-класами, айкідо та йога. Девіз цьогорічного фестивалю – все органічно!

Минулого року гостями фестивалю стали більш, ніж 5000 українців, географія охоплення – від Сєверодонецька до Буковелі, були присутні народні депутати, віце-прем’єр та міністр АПК, голови ОДА. «Це буде свято європейського рівня із присутніми гостями з Білорусії, Франції, Польщі, Бельгії та ПАР» – резюмує Костюшко.

Посмотреть программу фестиваля  в большом формате (откроется в новом окне)

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.