Декларування доходів держслужбовцями за 2015 рік

загрузка...

Нещодавно на економічному навчанні з держслужбовцями працівниками Коростенської ОДПІ були висвітлені питання деклараційної камапанії 2016 року за попередній 2015 рік.

   Начальник відділу оподаткування фізичних осіб Коростенської ОДПІ Олександр Медина зупинився на основних вимогах заповнення декларації держслужбовцями, також озвучив випадки заповнення декларації з помилками для уникнення помилок при складанні декларації в 2016 році.

 Спеціаліст з питань комунікацій Коростенської ОДПІ Ольга Огородник довела до відома присутніх інформацію про кампанію декларування в 2016 році, а саме висвітлила питання хто, коли та в які терміни з громадян повинен задекларувати доходи за 2015 рік.

 Обов’язкове подання декларації про майновий стан і доходи, отримані протягом  2015 року,  передбачено для тих громадян, які отримували доходи не від податкових агентів, та доходи, з яких протягом року податок не утримувався, зокрема:

— доходи від нерезидентів (іноземні доходи);

— доходи від здійснення операцій з інвестиційними активами (продаж цінних паперів, корпоративних прав та інше);

— благодійна допомога;

— доходи від надання майна в оренду фізичним особам;

— доходи у вигляді виграшів у гральних закладах;

— доходи, отримані від фізичних осіб, які не є суб’єктами підприємницької діяльності;

— доходи у вигляді спадщини та подарунків;

— інші доходи, які не були оподатковані протягом року за місцем виплати доходу.

За бажанням громадяни подають декларації з метою одержання податкової знижки по податку на доходи фізичних осіб. Декларацію про майновий стан і доходи слід подати до ОДПІ за місцем проживання до 1 травня 2016 року, а правом на податкову знижку можна скористатися до кінця 2016 року.

    

В Коростенській ОДПІ по декларуванню доходів працює каб.№8 щоденно з 9 до 18 години, в п’ятницю з 9 до 16 год. 45 хв. Телефони для довідок: 9-65-98 та 4-10-21.

      Працівники Коростенської ОДПІ відповіли на запитання присутніх.

 Коростенська ОДПІ

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.