Депутат обласної ради Володимир Самчук звітує про роботу за 2016 рік

загрузка...

Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування» хочу прозвітувати перед Вами за пророблену мною та моїми помічниками роботу.

В першу чергу хочу відзначити діяльність у сфері освіти, зокрема, забезпечення матеріально-технічної бази навчально-виховних закладів, місць для дитячого дозвілля.

За нашого сприяння встановлено вікна у ЗОШ № 10 (на суму 74 тис. грн) та в ЗОШ № 12 (на суму 27 тис. грн). Для ЗОШ №6 було придбано тіньовий навіс вартістю 57 тис. 600 грн.

Встановлено два дитячих майданчика на вулицях Гастело, 28 та К. Лібкнехта, 4 загальною вартістю 72 тис. 500 грн.

Протягом року проводили різноманітні спортивні змагання з метою популяризації спорту серед молоді.

У сфері соціального захисту населення надано матеріальну допомогу 47 онкохворим у розмірі 51 тис. грн. Ще 9 онкохворих отримали допомогу на медикаменти в розмірі 19 тис. грн. Також було надано грошову допомогу малозабезпеченим сім’ям в сумі 20 тис.грн. 16 жителів області отримали безкоштовні юридичні консультації.

Постійно збираємо продукти харчування та одяг, які постійно відправляються у зону АТО.

Надано лісоматеріали на суму 48 тис. грн. Допомагаю воїнам АТО у їх працевлаштувані – 9 чоловіків мають нову роботу.

В серпні-жовтні 2016 року було надано фінансову допомогу та матеріали для будівництва та облаштування фонтану на центральній площі міста Коростеня.

200 тис. грн. було виділено на реконструкцію світлофорного обладнання на центральному перехресті м. Коростень (вул. Сосновського, Грушевського, Героїв Чорнобиля).

5000 грн. було виділено на придбання спеціалізованого автомобіля для Овруцької ЦРЛ.

Як член постійної комісії Житомирської обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності регулярно вирішую питання програм соціально-економічного розвитку м. Коростень та нашої області.

За звітний період особисто провів прийом 83 громадян. Загалом, було прийнято 112 громадян. Посадовим особам направив 18 депутатських запитів та 11 звернень.

Дорогі земляки, звичайно ж, невирішених проблем ще дуже багато. Я буду робити все, що в моїх силах та можливостях, аби забезпечити Вам достойне та комфортне життя. Дякую вам всім за Вашу підтримку.

Володимир Самчук,

депутат Житомирської обласної ради, член постійної комісії

з питань соціально-економічного розвитку регіону,

інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу,

будівництва, транспорту та зв’язку.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.