До уваги активних мешканців міста Коростень! Оголошено конкурс проектів в рамках реалізації Бюджету участі м. Коростень!

загрузка...

У місті Коростень вперше стартує прийом проектів на реалізацію коштами Бюджету участі. Такий досвід поширений у світі, а останні три роки з’явився і в Україні: міська влада виділяє кошти бюджету на реалізацію громадських ініціатив.

Будь-який бажаючий коростенець, якому вже є 18 років подає на розгляд свій проект, який може покращити громадське життя у місті. Відбувається голосування і проекти переможців реалізують протягом року.

Шановні коростенці готуйте свої проектні пропозиції, пов’язані з покращенням життя в місті, умов проживання у ньому мешканців та задоволення інших потреб територіальної громади міста, та беріть участь у конкурсі.

Кожен учасник-автор із своїм проектом має можливість перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2018 року.

З положенням про Бюджет участі у місті Коростень можна ознайомитись за посиланням http://www.korosten.in.ua/images/RADA/7_sklukana/16/rs-16-796.pdf

Прийом проектних пропозицій в рамках Бюджету участі на 2018 рік проводиться до 30 жовтня 2017 року:

— через портал «Кабінет мешканця» http://korosten.org/  в розділі «Бюджет участі».

— за адресою: 15001, м. Коростень, вул. Грушевського 22 каб. №37 управління економіки.

Бланк-заяву проекту для заповнення можна завантажити або роздрукувати через портал «Кабінетмешканця» http://korosten.org/ в розділі «Бюджет участі».

 Долучайтеся якщо маєте цікаву ідею для покращення міста Коростень !

 Світлана Ларькова, голова Координаційної ради,

Ольга Огородник, секретар  Координаційної ради

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.