Голова Коростенської РДА оглянув роботи по ремонту дороги Ушомир-Ковбащина

загрузка...

Сьогодні в ході робочої поїздки голова Коростенської районної державної адміністрації Сергій Дмитрук оглянув роботи по ремонту дороги Ушомир-Ковбащина.

Ремонт доріг для громади означає, що до кожного населеного пункту і по ньому безперешкодно проїжджатиме швидка допомога, а взимку якісно чиститимуться дороги від снігу.

«3 км нової дороги для Ушомирської ОТГ — це не просто початок. Це гарний приклад для тих громад, що на даний час ще не об’єдналися. Дякую за сприяння та підтримку голові ОДА Ігорю Гундичу», — прокоментував подію Сергій Дмитрук.

Кошти, використані на ремонт, реконструкцію і будівництво доріг в області – це 50 відсотків суми від перевиконання збору митних платежів. В цьому році також планується проведення робіт по ремонту доріг в селах Коростенського району: Ушомир-Заріччя — 2,5 км, Вигів-Горщик — 14,2 км, Поліське-Давидки — 9,0 км.

Раніше голова Житомирської ОДА Ігор Гундич запевнив жителів області, що: «2017 рік – рік доріг. Ми маємо зробити все, щоб це гасло запрацювало в реаліях. Тому вперше цьогоріч ми плануємо спрямувати 358,4 млн грн за рахунок перевиконання збору митних платежів  на капітальний і поточний ремонт доріг в області. Наголошую: контроль буде жорсткий і з подальшими експертизами якості».

 Повідомляє відділ інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю

апарату Коростенської РДА.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.