Голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк провів брифінг щодо захворюваності на COVID-19

загрузка...

Сьогодні голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк запросив до зали засідань Коростенської районної ради керівників окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації – напрямків освіти, культури та соціального захисту населення, а також керівників закладів медицини, представників поліції, сільських голів району, а також представників ЗМІ аби в рамках брифінгу поспілкуватись на тему захворюваності на COVID-19 в Україні та на Коростенщині.

Така зустріч Юрія Тарасюка з сільськими головами та відповідальними працівниками РДА відбулась вперше за час введення всеукраїнського карантину.

Юрій Тарасюк поінформував присутніх на скільки збільшилася кількість інфікованих в Україні та на Коростенщині; яка нині ситуація із заповненістю міської та районної лікарень; попередив про перевірки на дотримання протиепідемічних правил, а також наголосив увагу на важливості інформування населення на місцях про відповідальність за недотримання цих правил.

«На сьогоднішній день ситуація із захворюванням на COVID-19  в Україні дуже складна. Я закликаю всіх і кожного бути відповідальним. Особливо прошу звернути увагу жителів району на дотриманні карантинних норм. Також хочу звернутись до керівників установ, організацій та політичних сил. Напередодні виборів у всіх вас може виникнути бажання зібрати колективи, громадськість заради проведення передвиборчої агітації. Пам’ятайте, що велике скупчення людей для вас і вашої політичної діяльності – це ризик захворіти на досить важку хворобу для тих людей, яких ви сьогодні збираєте», – зазначив голова районної державної адміністрації.

В свою чергу начальник з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Тетяна Біляченко відзначила, що за порушення за порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!   

Старший інспектор управління регіональної діяльності райдержадміністрації Наталія Колєнова нагадала, що на офіційному сайті Коростенської РДА постійно висвітлюється актуальна інформація щодо стану захворюваності на короновірус в Україні та в Житомирській області та запропонувала в разі потреби допомогу сільським головам в проведенні серед жителів району додаткової інформаційної кампанії.

Інформує Управління регіональної діяльності

Коростенської районної державної адміністрації

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.