Голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк звернувся до жителів Коростенщини

загрузка...

Шановні жителі Коростенщини!

Напередодні Великодніх свят я хочу звернутись до кожного з вас з проханням протягом цих святкових вихідних знаходитись вдома. На жаль, ми маємо вже більше півсотні інфікованих короновірусом в місті Коростені та одну інфіковану жінку в Коростенському районі. Невтішні цифри й по всьому світі. Вони переважають вже за два мільйона людей.

Кожен з нас має розуміти свою відповідальність, адже якщо ми не будемо дотримуватись заходів безпеки, кількість хворих буде збільшуватись, а карантин може буде продовжений на невизначений термін.

Варто зважати, що це вплине на кожного з нас і на економіку країни загалом. Сьогодні ми контролюємо ситуацію, але це тільки завдяки тим застережним, можливо непопулярним заходам, які сьогодні запроваджені на території району, області, країни.

Повідомляю вас, що національна поліція і національна гвардія будуть працювати в посиленому режимі.

Влада та лікарі постійно тримають руку на пульсі подій.

Наш Територіальний центр, центр соціальних служб та служба у справах дітей піклуються про менш захищенні верстви населення.

На офіційному сайті Коростенської РДА та на сторінці адміністрації у Фейсбук постійно оновлюється актуальна достовірна інформація щодо перебігу захворюваності, надаються практичні роз’яснення, поради щодо убезпечення вас і ваших близьких від захворювання на COVID-19.

Всеукраїнська рада церков погодилась щодо обмеження заходів релігійного характеру, а також транслювання богослужінь через всеукраїнські та регіональні телеканали, в мережі Інтернет.

Тож я прошу вас провести ці Великодні свята в колі найближчих та найрідніших вам людей вдома. Закликаю вас буди відповідальними і не наражати себе і своїх рідних на небезпеку. Святкуйте Великдень вдома! Залишайтесь здоровими і хай благословить вас Господь, а хвороба обійде стороною!

З повагою, голова Коростенської районної державної адміністрації

Юрій Тарасюк.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.