“Гордість міста” Коростень 2015. Перелік переможців

загрузка...

26 лютого 2016р. в міському Палаці культури ім.Т.Г.Шевченка відбулося нагородження переможців щорічного загальноміського  відкритого рейтингу популярності  “Гордість міста”.

 

        Переможцями “Гордість міста-2015» стали:

         У номінації «Громадянська позиція»

«Герої не вмирають» -Сергій  Романчук,старший лейтенант Збройних сил України (посмертно)

«Сила духу» —  Сергій Бабський, учасник АТО

 «Герой нашого часу» — Олексій Абдурахманов,  начальник розвідки 58-ї окремої мотопіхотної бригади. Капітан Збройних сил України 

«Особистий приклад»   —   Юлія Козак, голова благодійного фонду «Елохім»     

«Жива Легенда» — Володимир Сингаївський, ветеран Великої Вітчизняної війни, Герой Соціалістичної Праці, «Почесний залізничник», Почесний громадянин міста Коростеня

 

У номінації  «Нове імя року» 

«Наукова надія міста» — Валерія Тичина, учениця 11 класу міського колегіуму

«Спортивна надія міста» —  Ірина Дорошенко, учениця 8 класу ЗОШ № 5, вихованка Коростенської філії Житомирської ДЮСШ, член збірної команди України з вільної боротьби

«Творча надія міста» — Юлія Матвієнко, учениця міської школи мистецтв імені Анатолія Білошицького по класу фортепіано та вокалу

«Грація і сила» — студія спортивного  та сучасного танцю «Форма», керівник Сергій Висоцький

 

       У номінації «Успіх року»    

«Спортивна гордість міста»  — Василь Коваль, майстер спорту України, член збірної команди України з легкої атлетики

«Наукова гордість міста»Анатолій Потопальський, видатний український вчений, кандидат медичних наук, доцент, має звання «Заслужений винахідник України» та «Почесний громадянин міста Коростеня»

«Творча гордість міста»Віктор Васильчук, український дитячий письменник, журналіст, засновник і головний редактор благодійної вільної  газети «Вечірній Коростень»

 У номінації «Гуманна справа року»

 

«Громадський діяч»—  Олег Головійчук, директор Коростенського заводу теплотехнічного обладнання                                                                                                                                  

«Влада і політика»  —     Володимир Яценко, Почесний громадянин міста Коростеня, віце-президент громадської організації «Союз. Чорнобиль. Україна»                                                                                                    

«Гордість міста за високий рівень соціальної відповідальності» —  Людмила Буслаєва, завідуюча Хоспісом святої Єлени                                       

«Благодійник року ( меценат, інвестор)» — Леонід Матусевич, Почесний громадянин міста Коростеня   

 «Краща акція року» —  чемпіонат міста Коростеня з міні-футболу «Бізнес-ліга» ) (Міловідов Артем Вікторович)

«Краща родина року» — родина Григорія Олександровича та Галини Петрівни  Бганцевих

«Збереження і примноження традицій»Коростенська дитячо-юнацька спортивна школа, директор Анатолій Довгалюк                                                                                                                                                                      

«Партнерство і розвиток» — Британська благодійна організація Chernobyl Children Lifeline, виконавчий директор Виставкін Денис

«Відкриття року»-  Володимир Кольчинцев та Надія Андреєва, вихованці клубу бально-спортивного танцю «Мрія»

«Краща подія року»-  VII Міжнародний фестиваль дерунів, засновник – майстер дерунянської справи Володимир Москаленко

«Оберіг віри і традицій» – Архімандрит Гавриїл (Вячеслав Станькевич), настоятель Свято — Миколаївського храму

 

         У номінації «Професіонал року»    

«Кращий освітянин»  — Віктор Каленський, вчитель фізики та інформатики міського колегіуму

«Кращий медичний працівник» — Лариса Степанчук, завідуюча протитуберкульозним диспансерним відділенням ЦМЛ

«Кращий працівник культури» — Микола Вознюк, керівник народного вокального ансамблю «Кришталеві роси»

«Кращий керівник комунального підприємства, установи, організації» — Сергій Волківський, начальник КВЖРЕП №3

«Кращий працівник торгівлі, сфери обслуговування та громадського харчування» — Валентина Мещерякова, приватний підприємець, власниця торговельно-побутового комплексу «Новинка»

«Краще підприємство» — ПрАТ «Трубний завод «Трубосталь», генеральний директор Володимир Дзюба

 «Гордість міста в малому бізнесі» — Руслан Кучеренко, фізична особа-підприємець, власник кафе «Патіо»

«Олімп трудової слави» — Євстахій Купців, електрослюсар ПАТ «Коростенський завод хімічного машинобудування»

«Краща трудова династія » —  родина Молчанових, династія залізничників п’яти поколінь

«Лідер змін»-  Володимир Петренко, засновник та генеральний директор приватного підприємства «Укрпалетсистем»

«Фаворит успіху» — ПрАТ «Коростенський завод МДФ», директор Володимир Шевело

 

У номінації «Дбайливий господар»     

«Серед приватних будинків»  — Лідія Рудой , вулиця Комарова, 25

«Серед підприємств, установ, організацій»  — готельно-ресторанний комплекс «Колиба», Іван Кобилинський.

 {youtube}HIzXYB1OV94{/youtube}

Комментарии

Ваш e-mail не будет опубликован.