Громади Коростенщини флешмобом привітали з Днем Соборності України та 100-річчям Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Відео.

загрузка...

100 років тому на Софійській площі у місті Києві проголосили Акт злуки Українських земель. Історичний документ став логічним завершення складного та тривалого шляху українців до єднання етносу, а відтак українці заявили про себе, як про єдину та вільну націю.

На превеликий жаль, боротьба українців за цілісність та незалежність триває й досі. Сьогодні, як ніколи раніше, виклики, що постали перед державою та кожним її громадянином, вимагають консолідації зусиль і єднання українського народу.

День Соборності України – це можливість вкотре заявити на весь світ, що Українська нація – єдина, а її територія – неподільна.

Громади Коростенського району об’єднались у флешмобі вітань, який було започатковано Коростенською районною державною адміністрацією і запрошують всіх бажаючих зняти відео з привітаннями та щирими побажаннями з нагоди 100-річчя Дня Соборності України.

Вітання Коростенської районної державної адміністраціїВітання Васьковицької сільської ради

 

Вітання Михайлівської сільської ради

 

Вітання Білківської сільської ради

 

Вітання Веселівської сільської ради

 

Вітання Холосненської сільської ради

Для роміщення вашого відеопривітання на офіційній сторінці Коростенської районної державної адміністрації, у Фейсбук необхідно надіслати його на електронну адресу відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА: sektorzmr@korosten-rda.gov.ua або у повідомленні на сторінці у Фейсбук.

Шановні земляки, ми від чистого сердця бажаємо вам у цей світлий святковий день терпіння, наснаги, витримки та мужності – нашим славним українським воїнам, миру та Божої ласки – всім нам, сили, оптимізму та віри у перемогу!

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

апарату Коростенської районної державної адміністрації

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.