Громадські обговорення проєкту Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) в Коростенській РДА

загрузка...

Сьогодні, 19 лютого, в залі засідань Коростенської районної ради під головуванням голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка пройшли громадські обговорення проєкту Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади).

Участь в обговореннях взяли заступник голови райдержадміністрації Артем Майданик, секретар міської ради м. Коростень Володимир Виговський, депутати районної ради, голови сільських рад та ОТГ, керівники окремих структурних підрозділів, установ та організацій міста та району, працівники районної ради та адміністрації, представники ЗМІ.

Як ми вже зазначали раніше в анонсі заходу, проєкт Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) спрямований на децентралізацію влади та оновлення конституційного регулювання здійснення місцевого самоврядування і організацію адміністративно-територіального устрою відповідно до вимог Європейської хартії місцевого самоврядування.

 

Під час проведення громадських обговорень в залі було піднято питання, озвучено пропозиції, які голова райдержадміністрації Юрій Тарасюк завтра оприлюднить під час громадських обговорень проєкту Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) в Житомирській обласній державній адміністрації, куди запрошені представників громадськості, ЗМІ, фахівці та експерти.

Більше фото тут.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

апарату Коростенської райдержадміністрації

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.