Інформує Коростенський об’єднаний міський військовий комісаріат

загрузка...

ПРИЙМИ РІШЕННЯ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ СЛУЖБИ

У ВІЙСЬКОВОМУ РЕЗЕРВІ.

СТАНЬ РЕЗЕРВІСТОМ!

 

Резервісти — це особи ( громадяни України ), які в добровільному порядку проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України, інших військових формуваннях і призначені для їх комплектування у мирний та воєнний час.

Службу у військовому резерві проходять громадяни України незалежно від статі, придатні до військової служби за станом здоров’я, професійними та моральними якостями, та які не досягли граничного віку перебування в запасі:

60 років — для рядового, сержантського, старшинського складу, молодшого та старшого офіцерського складу;

65 років — для вищого офіцерського складу.

Резервісти щороку залучаються на навчальні збори, у зручну для них та їх роботодавців пору, під час активних практичних заходів підготовки (навчання, тренування, практичні стрільби) своїх підрозділів. Загальна тривалість підготовки резервістів до 30 діб на рік.

На відміну від військовозобов’язаних резервісти проходять службу на добровільній основі. За успішне виконання програми підготовки на рік отримують грошову винагороду. Держава забезпечує соціальний і правовий захист резервістів, які виконують обов’язки служби у військовому резерві, призваних на навчальні і спеціальні збори, членів їх сімей.

 

Резервістам, які виконали програму підготовки, не вчинили правопорушень, пов’язаних із проходженням служби у військовому резерві виплачується одноразове грошове заохочення у таких розмірах, гривень на рік:

вищому офіцерському складу — 3100

старшому офіцерському складу — 2800

молодшому офіцерському складу — 2500

прапорщикам, старшим прапорщикам,

мічманам, старшим мічманам — 2200

сержантському та старшинському складу – 1900

 рядовому складу — 1600

 

За призваними на збори на весь період зборів та весь час виконання ними обов’язків служби у військовому резерві, включаючи час проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи, а також займана посада та середня заробітна плата на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування і форм власності.

Резервістам з числа непрацюючих на весь термін виконання ними обов’язків служби у військовому резерві, включаючи час проїзду до військової частини і назад виплачується грошове забезпечення в розмірі мінімальної заробітної плати ( статус безробітного не втрачається).

Резервістам на весь час виконання ними обов’язків служби у військовому резерві здійснюються грошові виплати із розрахунку до двох мінімальних заробітних плат на місяць.

Громадяни, які не проходили військову службу, також можуть проходити службу у військовому резерві. Резервістами вони стають одразу після укладання контракту на проходження служби у військовому резерві.

 

За необхідною інформацією Ви можете звернутися до Коростенського об’єднаного міського військового комісаріату за адресою: м. Коростень, вул. Сосновського, 17.

 

Повідомляють на сайті www.korosten.in.ua

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.