Коростенські школярі побували у гостях у поліцейських

загрузка...

Наприкінці березня учні загальноосвітньої школи №9 завітали до місцевого відділу поліції аби ознайомитися з роботою правоохоронців.

Школярі 7 класів побували практично у всіх підрозділах поліції, поцікавилися обов’язками слідчих та оперативних працівників, дільничних інспекторів та чергових. Відтак дітлахи змогли скласти власне уявлення про складові роботи поліцейських.

У черговій частині школярі розпитали поліцейських про роботу підрозділу. На власні очі вони бачили, як працівники слідчо-оперативної групи виїздять на виклик про правопорушення.

В актовій залі старший інспектор поліції Діана Бобровнік розповіла школярам про особливості дитячої відповідальності за вчинення правопорушень. На реальних прикладах розвитку ситуацій та подій юні гості спробували визначити, як саме їх однолітки вчиняли неправильно. Вони разом з поліцейськими попрактикувалися у законному вирішенні конфліктних ситуацій.

Обговорили учні та поліцейські й правила безпечної поведінки на дорозі, у спілкуванні з незнайомцями, заходи задля запобігання крадіжок особистих речей та вчинення шахрайств.

Потому настала одна з найцікавіших частин заходу: хлопці та дівчата ознайомилися з озброєнням та екіпіруванням правоохоронців. Під наглядом працівників поліції юні гості спробували розібрати та зібрати навчальні пістолети та приміряли захисне спорядження.

Наприкінці зустрічі учні визнали, що яскрава і пізнавальна екскурсія змінила їх уявлення про роботу поліцейських. Школярі пообіцяли, що дотримуватимуться обговорених правил безпеки та не допускатимуть порушень закону.

Олена Волковська,                                                               

Коростенський відділ поліції Головного управління                   

Національної поліції в Житомирській області

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.