Народний депутат України В. Ю. Арешонков в ефірі Житомирського обласного телебачення: статус постраждалих від ЧАЕС, переселенці, ліс, екологія

загрузка...

23  березня 2016 року народний депутат України, заступник голови Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України Володимир Юрійович Арешонков взяв участь в телепередачі Житомирського обласного телебачення, в якому розповів про прийнятий минулого тижня Верховною Радою України Закон про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» щодо соціального захисту постраждалих осіб (реєстр. № 2093).

Також народний обранець торкнувся таких тем як: зміна уряду, можливість очолоти його Володимиром Гройсманом, політичної кризи в країні, необхідності проведення нових парламентських виборів, а також теми вимушених переселенців, їх облік, соціальні виплати тощо.

Окремо Володимир Юрійович торкнувся важливої теми вирубків лісів в нашому регіоні та видобутку бурштину. Адже тема екології зараз надзвичайно важлива.

Детальніше про всі підняті питання дивіться за посиланням

{youtube}dFqIv7qANtE{/youtube}

Сюжет tvradioztinfo

Ефір було надано

відповідно до Закону України

«Про статус народного депутата України». 

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.