Народний депутат України Володимир Арешонков взяв участь в заході до Всесвітнього дня поезії

загрузка...

«Поезія, як зазначено в ухвалі ЮНЕСКО,

може стати відповіддю на найгостріші та найглибші

духовні запити сучасної людини,

але для цього необхідно привернути до неї

якнайширшу громадську увагу».

Таку увагу до поезії і до Всесвітнього дня поезії привернули 21 березня учні та викладачі Коростенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3. Вони провели поетичний конкурс під назвою «Йдемо Франковими стежками». Неймовірна атмосфера, гарний настрій панували цього дня в стінах навчального закладу, особливим гостем якого став народний депутат України, в минулому філолог, викладач В. Ю. Арешонков.

Ось як прокоментував Володимир Юрійович творчий захід на своїй офіційній сторінці у Фейсбук: «Отримав неймовірне задоволення, побувавши на конкурсі поезії в Коростенській міській ЗОШ № 3. Захід під назвою «Йдемо Франковими стежками» було присвячено Всесвітньому дню поезії. Подарував переможцям книги, виходячи з міркування, що це найкращий подарунок для творчих дітей. 

Приємно вражений літературним талантом своїх землячок: 11-ти класниці Загоровської Галини та вчителя математики, інформатики та економіки Голуб Анни, які презентували свої творчі доробки «Слова від серця» та «Сторіночки життя гортаю». Натхнення і літературних успіхів Вам, шановні, та легкого пера!»

А ми приєднумось до побажань народного обранця та ще раз наголошуємо на тому, коростенська земля щедра талантами, яких потрібно підтримувати та яким потрібна наша з вами увага та визнання. Прекрасно, що до таких цікавих творчих заходів долучаються такі люди як народний депутат України Володимир Юрійовчи Арешонков. Адже це неабияк впливає на молоде покоління, дає можливість зрозуміти дітям, що поезія, література в житті людини відіграє дуже важливу роль.

Довідково. Всесві́тній день пое́зії — свято, яке відзначається щороку 21 березня. Встановлено 1999 року ухвалою 30-ої сесії ЮНЕСКО. Вперше відзначено 21 березня 2000 року. Всесвітній день поезії відзначається і в Україні. У відривному «Українському народному календарі» він уперше з’явився 2004 року.

Далі в сюжеті Коростень ТВ

{youtube}JHP5HVOT6vA{/youtube}

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.