Незабутні враження жителів Келенської громади

загрузка...

Напередодні 8 Березня у Каленському будинку культури відбувся урочистий захід із вшанування жінок Каленської територіальної громади. Розпочалося святкове дійство піснею у виконанні Ігнатпільського гурту «Барви».

У заході взяли участь перший заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Курилюк В.М., заступник голови районної ради Корнійчук В.О., керівник апарату районної державної адміністрації Лупенко К.І., голова районної ради ветеранів Фещенко М.Я., депутат Коростенської районної ради Глемба Ю.А., сільський голова Куцепін М.М. та представники відділу зв’язків з грмадськістю.

Теплі слова вітання зі святом весни адресували жіноцтву районні очільники та вручили грамоти, квіти та грошові листівки активістам села Ходаківській Галині Василівні та Ходаківській Ользі Павлівні.

Під час урочистої частини заходу з привітальними словами звернулась організатор свята, депутат районної ради Глемба Ю.А. : «Організовуючі це свято я хотіла подарувати до кожного з Вас частинку весняного настрою, частинку любові та турботи. Щоб з пробудженням весни кожен Ваш день розпочинався з гарної новини, позитивних емоцій та добрих слів» — наголосила Юлія Анатоліївна. І, мабуть, це вдалося тому, що присутні в залі висловлювали вдячність та захоплення молодою енергійною дівчиною не тільки словами, а й дарували Юлії Глембі квіти.

Після привітальних слів Юлія Анатоліївна вручила святкові короваї керівництву району та нагородила найстарших жителів села та матерів-героїнь. Номінанти отримали грамоти від депутата Коростенської районної ради, квіти та приємні подарунки від спонсорів свята.

Під час святкового концерту жінок в залі очікував приємний сюрприз від народного депутата України Володимира Юрійовича Арешонкова, було розіграно 2 запрошення на концерт народного артиста України Павла Зіброва. Квитки отримали Глюза Галина Василівна, мешканка села Корма та Обіход Марія Василівна, мешканка села Каленське. Несподіваними виграшами жінки були дуже задоволенні і не приховували своїх емоцій.

Після концерту всім присутнім жінкам було вручено неочікуванні подарунки. Свято відбулося за підтримки директора ТОВ «Агро Холдинг» Карасика Ю.М., народного депутата Арешонкова В.Ю. та директора лісомисливського господарства Бадзяна В.В. Зал з вдячністю та щирими оплесками вітав керівників району, організаторів свята, гостей та митців сцени.

Ольга Гудова

Головний спеціаліст відділу

інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.