Нові перемоги спортсменів Горщиківської ОТГ

загрузка...

Життя Горщиківської об’єднаної громади насичене, сповнене нових спортивних перемог. І все тому, що жителі громади, від малого до великого, розуміють, що заняття спортом – це крок до здорового щасливого майбутнього.

Спортсмени громади активно беруть участь в різноманітних змаганнях. В свою чергу голова ОТГ Анатолій Шишковський підтримує розвиток спорту в громаді. Нині активно ведуться роботи по відновленню футбольних полів у с. Горщик та у с. Давидки. Анатолій Петрович щиро дякує спортсменам за самовіддачу, спортивний запал, неабияку силу волі, прагнення до перемоги . Особливо футболістам ФК «Омкар» (с. Горщик) та ФК «Давидки» (с. Давидки), які в рамках Чемпіонату Коростенського району з футболу в липні місяці вже взяли участь в кількох матчах і показали хороший результат – в більшості зіграних матчах вони вибороли достойні перемоги.

Так, 9 липня у грі між командами с. Давидки і с. Холосне ФК «Давидки» розгромила суперників з рахунком 6:0.

15 липня відбулась гра 5 туру Чемпіонату району між командами с. Давидки і с. Грозине. Гра була запекла, обидві команди вперто йшли до своєї мети, але в цей раз перемогу здобула ФК «Грозине» з рахунком 2:1.

У грі 6 туру Чемпіонату району з футболу між командами ФК «Давидки» та ФК «Веселівка», яка відбулась 23 липня, в ході запеклої боротьби за м’яч було травмовано воротаря. Проте і в цей раз ФК «Давидки» перемогли у матчі команду ФК «Веселівка» з рахунком 2:0.

29 липня відбулася гра 7 туру Чемпіонату району з футболу між командами ФК «Давидки» с. Давидки та ФК «Омкар» с. Горщик. Обидві команди показали все, що на здатні. І хоч гра була нелегкою, майже весь матч йшов дощ, вона закінчилась перемогою команди с. Давидки з рахунком у 2:0.

Ми бажаємо спортсменам Горщиківської ОТГ нових перемог і звершень, а голові громади – Анатолію Шишковському успішного втілення всіх задумів щодо створення сприятливих умов для розвитку спорту в об’єднаній територіальній громаді.

Наталія Колєнова,

відділ інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

апарату Коростенської РДА.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.