Новий сучасний дитячий садок відкриють в найближчий час селі Білка Коростенського району

загрузка...

В селі Білка Коростенського району завершилась масштабна реконструкція ще одного проекту ДФРР – нового сучасного дитячого садочку.

Сьогодні відбулась інспекція готовності до відкриття оновленого закладу дошкільної освіти, під час якої до нього завітали перший заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Василь Курилюк, народний депутат України Володимир Арешонков, заступник голови райдержадміністрації Наталія Тертична, голова Горщиківської ОТГ Анатолій Шишковський, Білківський сільський голова Віталій Уманець, які щиро привітали білківчан з майбутнім важливим відкриттям та наголосили на важливості та цінності даного об’єкту для майбутнього покоління та розвитку села.

Зазначимо, що будівлю дитячого садочка повністю реконструювали під дошкільний навчальний заклад, зробили капітальний ремонт, благоустрій та ігрові зони навколо садочка, закупили меблі та необхідний інвентар в рамках реалізації проекту ДФРР. Тільки у минулому році на ці роботи було виділено 2,5 млн. грн. Загалом роботи тривали з 2015 року. Та основний об’єм робіт було виконано саме у 2018 році.

Всі присутні на відкриті ДНЗ відзначили, що відтепер маленькі білківчани мають змогу не тільки отримати якісну дошкільну підготовку, але й дбайливе виховання під чуйним наглядом професійної команди вихователів, навчатися граючись в сучасному, технологічному та інтерактивному приміщенні.

В закладі функціонують сучасні: харчовий блок (зону харчування), інтерактивна музична кімната, кабінет вихователів, роздягальня, вбиральня тощо.

Присутні на інспекції наймолодші громадяни з радістю розглядали свій новий навчальний заклад, з цікавістю «приміряли» нові стільці, парти, відкривали шафки.

І як же без відпочинку! Задля здорового сну малят в садочку облаштовано спальну кімнату на 24 спальних місця. Та найбільшу зацікавленість у дітей викликали саме ліжечка, до яких малюки відразу «прикипіли» й вже вирішили між собою хто й де спатиме, тож найгучніше дитячий сміх лунав саме в спальній кімнаті.

Відзначимо, що після урочистого відкриття у вересні, новий навчальний рік в стінах реконструйованого закладу розпочне 21 дитина Білківської сільської ради.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.