Новини арт-проекту «З любов’ю в серці до краю мого»

загрузка...

23 березня в рамках арт-проекту «З любов’ю в серці до краю мого» на запрошення учнів  9-А класу загальноосвітньої школи №11 пройшли виїздні майстер-класи майстра сірникового моделювання Віктора Шуляренка та майстрині в стилі хенд-мейд Зої Ульянчук. Діти отримали можливість власними руками створити унікальні речі з підручних матеріалів та сірників. Маємо надію, що гарний настрій та корисна інформація від майстрів нашого творчого проекту залишаться в пам’яті дітей на довгі роки.

 {youtube}qQ2SZM0YKU0{/youtube}

Запрошуємо до співпраці в проведенні безкоштовних виїздних майстер-класів з різних технік малювання, хенд-мейду та сірникового моделювання й інші навчальні заклади міста (дитячі садочки та школи). Детальніше можна дізнатись за телефонами: 0931979146 або 0672576280.

Також нагадуємо, що виставки в рамках арт-проекту проходять в офісі громадської організації «Древлянська громада» за адресою: вул. Грушевсього, 26 і змінюються щотижня. Вхід безкоштовний. 

Тиждень з 21 по 28 березня присвячений роботам майстринь Марії Міщенко (фігури з повітряних кульок), Галини Місяць (унікальні прикраси з бісеру, декупаж пляшок, картини), художника з с. Грозине Володмира Хохлова та роботи створені ріками дітей учасників АТО, волонтерів з центру соціально-психологічної реабілітації.

На числені прохання повернули виставку Віктора Шуляренка — потяги з сірників.

 {youtube}oP9TlSRsoJo{/youtube}

Наступного тижня з 28 березня по 4 квітня виставка буде присвячена роботам майстрів, художників та учнів Грозинської ЗОШ.

Приємно, що цього тижня наш арт-проект відвідав голова Коростенської районної державної адміністрації Сергій Васильович Дмитрук. Він звернув увагу, що виставка надзвичайно цікава та наголосив, що в ній повинні взяти участь всі талановиті жителі міста Коростеня та Коростенького району. Детільніше про цю зустріч розповімо трохи згодом.

 

Наталія Колєнова.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.