Оголошено конкурс на заміщення вакансій посадових осіб місцевого самоврядування

загрузка...

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 169, відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 169, Порядку проведення іспиту  для кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчих органах  Коростенської  міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови від 29.12. 2011 року № 231-к та з метою забезпечення конституційного  права  рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на вакантні посади:

  • Головного спеціаліста  відділу реєстрації місця проживання;
  • Головного спеціаліста  служби у справах дітей;
  • Начальника відділу охорони здоров’я;
  • Головного спеціаліста  відділу охорони здоров’я;
  • Головного спеціаліста-бухгалтера  відділу охорони здоров’я.

Умови конкурсу

В конкурсі можуть взяти участь особи  чоловічої або жіночої статі, які є громадянами України, мають вищу освіту відповідного професійного спрямування за  освітньо-кваліфікаційним рівнем  спеціаліста або бакалавра, обізнані з комп’ютерними технологіями, вільно володіють українською мовою.

Основні вимоги до претендентів на посаду головних спеціалістів: повна  вища освіта відповідного спрямування, досвід роботи не менше 3-х років;

—          до претендентів на посаду Начальника відділу охорони здоров’я: повна  вища освіта відповідного спрямування, досвід роботи на керівних посадах  не менше 3-х років;

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про корупцію», а також  законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень  відділу.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

— заяву про участь в конкурсі;

— заповнену особову картку /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;

— фотокартку розміром 4х6 см;

— копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

— копію документа, який посвідчує особу;

— копію військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов’язаних).

   Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації  про оголошення конкурсу у газеті Іскоростень № 49 від 09.12.2017р.,  за адресою   вул. Грушевського, буд. 22,  2-й поверх, кабінет 19. Додаткова інформація за тел.  4-10-92.

Термін подання заяв до 07.01.2018 року.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.