Определены победители «Гордість міста-2017» в Коростене

загрузка...

3 февраля 2018 в городе Коростене состоялся эмоциональный  и искренний праздник года — награждение победителей общегородского открытого рейтинга популярности «Гордість міста-2017». Праздник, который называет имена, чтит достижения, талант, профессионализм и трудолюбие наших современников.

Коростеню  есть чем гордиться и самое большое  основание для гордости — его жители. Нынешними победителями рейтинга «Гордість міста-2017»  в Коростене стали:

«Дбайливий господар»     

  1.  
Серед приватних будинків  — Урейкін Юрій Миколайович, вул. Проліскова, 72
  1.  
Серед підприємств, установ, організацій  — Релігійна громада церкви Св.Пантелеймона (мікрорайон Чигирі) настоятель-священник Іоанн

«Нове імя року»

  1.  
Наукова надія міста — Саух Тетяна Сергіївна, учениця 10-б класу міської гімназії
  1.  
Спортивна надія міста — Титюк Нікіта Олександрович, вихованець Коростенської філії Житомирської обласної ДЮСШ з боротьби
  1.  
Творча надія міста — Кучинський Ілля Миколайович, учень 8-а класу міської гімназії №7, вихованець гуртка «Цифрова обробка фотографій» ЦПЗО м.Коростень

«Професіонал року»

  1.  
Кращий освітянин Біжан Тетяна Володимирівна, «Заслужений вчитель України», вчитель початкових класів міської гімназії
  1.  
Кращий медичний працівник — Васянович Ірина Олександрівна, лікар-офтальмолог центральної міської лікарні
  1.  
Гордість міста в журналістиці — Скосарєва Ольга Олегівна, журналіст комунального підприємства КМР «Творче об’єднання «Коростеньмедіа»
  1.  
Кращий залізничник Літвін Олександр Тодосьович, черговий по дирекції залізничних перевезень виробничого підрозділу Коростенської дирекції залізничних перевезень
  1.  
Кращий працівник комунальних служб — Лєснугін Микола Петрович, слюсар комунального підприємства «Водоканал»
  1.  
Кращий працівник культури — Чиколаєв Василь Ілліч, диригент Коростенського народного муніципального оркестру духових інструментів, керівник народного жіночого вокального ансамблю «Родина» МПК ім.Т.Шевченка
  1.  
Краща установа — Коростенський міський Палац культури ім.Т.Шевченка (директор — Желєзко Володимир Дем’янович)
  1.  
Кращий колектив року — Коростенська міська школа мистецтв ім.А.Білошицького (директор — «Заслужений працівник культури»Демиденко Володимир Васильович
  1.  
Кращий керівник комунального підприємства, установи — Савочкіна Раїса Василівна, завідуюча дитячим навчальним закладом № 8
  1.  
Краще  підприємство

 

ПАТ «Коростенський кар’єр» (директор —  Ярмолюк Олександр Миколайович)
  1.  
Кращий рятувальний підрозділ — 8-ма Державна пожежно-рятувальна частина м.Коростеня (начальник — Рудзік Сергій Болеславович)
  1.  
Кращий заклад торгівлі та громадського харчування — Музей-ресторан «Колиба» (власник Кобилинський Іван Миколайович)
  1.  
Гордість міста в малому бізнесі — Міловідов Артем Вікторович, фізична особа-підприємець
  1.  
Краща трудова династія Династія залізничників Шнайдерів
  1.  
Олімп трудової слави — Заєць Олексій Макарович
  1.  
Людина славиться трудом Кершес Генефа Антонівна, ветеран Другої світової війни

«Гуманна справа року»

  1.  
Гордість міста за високий рівень соціальної відповідальності — Кирилюк Алла Миколаївна, опікун п’ятьох дітей
  1.  
Краща родина — Родина Іллюків Олексія Володимировича та Тетяни Олексіївни

Громадянська позиція»

  1.  
Особистий приклад — Бовкунова Марина Віталіївна, голова правління ОСББ «Коростень-Еліт», голова ГО «Спілка голів ОСББ «Солідарність»»
  1.  
Влада і політика — Любочко Світлана Миколаївна, депутат фракції «Батьківщина» в Коростенській міській раді
  1.  
Відкриття року(Кращий інноваційний проект) — Громадська організація «Інститут Місто» (керівник — Василенко Тетяна Олександрівна)
  1.  
Збереження і примноження традицій             — Цепкова Галина Василівна, поетеса, член Національної спілки письменників України
  1.  
Сильні духом — Дубів Олександр Михайлович, голова громадської організації «Коростенське об’єднання інвалідів «Сила духу»

«Успіх року»

  1.  
Спортивна гордість міста Дорошенко Ірина Олексіївна, вихованка Коростенської філії Житомирської  обласної ДЮСШ з боротьби
  1.  
Кращий спортивний проект — Всеукраїнський турнір з дзюдо «Кубок Князя Мала» ( засновник – спортивно-оздоровчий клуб «Олімп». Почесний  Президент — Іскра Микола Миколайович. Керівник клубу — Карпенюк Сергій Вікторович)
  1.  
Творча гордість міста — Васильчук Віктор Борисович, «Заслужений журналіст України», письменник, головний редактор вільної благодійної газети «Вечірній Коростень»
  1.  
Фаворит успіху — Балема Тетяна Петрівна, заступник директора з навчально-методичної роботи   НВК «Школа-гімназія» № 12
  1.  
Прорив року

 

— Студія спортивного та сучасного танцю «Forma» (керівник- Висоцький Сергій, тренер — Рафальська Анастасія)

Комментарии Facebook

комментариев

Комментарии

Ваш e-mail не будет опубликован.