Освітяни Коростенщини відзначили своє професійне свято

загрузка...

Щороку в осінню «золоту» пору року, а саме в першу неділю жовтня, своє професійне свято відзначають ті, хто плекає в дітях паростки доброго, вічного, дає їм основи знань та підтримує їх прагнення до науки та розвитку – це люди з чуйними серцями, відкритими душами та світлим розумом. Мова йде, звичайно, про освітян.

Не став виключенням і цей рік. Третього жовтня в приміщенні актової зали Коростенського районного відділу освіти зібралась велика та дружня освітянська родина, інтелігенція нашого району, її гордість – педагоги, директори загальноосвітніх шкіл Коростенщини.

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят

Проте хочеться відзначити, що це не тільки професійне свято вчителів. Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління. Саме тому, в святковий та радісний день привітати зі святом, низько вклонитись за важку та наполегливу працю в гості до освітян з привітаннями та побажаннями міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті та нагородити грамотами Коростенської районної державної адміністрації, Коростенської районної ради завітали поважні гості – перший заступник голови Коростенської райдержадміністрації Василь Курилюк, голова Коростенської районної ради Василь Клименко.

Участь в заході також взяли заступник голови Коростенської райдержадміністрації Наталія Тертична, депутат районної ради Віктор Кутішенко, голова Коростенської районної ради ветеранів Микола Фещенко.

Музичними, танцювальними вітаннями привітали працівників освіти їх вдячні учні Лісівщинської та М. Зубівщинської СЗШ І-ІІІ ст., Новаківського та Каленського НВК, Бехівської філії ліцею.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, обувь и в помещении

На адресу працівників освіти лунали теплі слова вдячності за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю від імені начальника районного відділу освіти Василя Митюка та голови районної організації профспілки працівників освіти і науки України Валентини Ходаківської.

У своєму вітальному слові до освітян Василь Курилюк відзначив: «Ви наполегливо, натхненно та щоденно плекаєте майбутнє наших дітей. Нерідко ваша праця є неоціненою належним чином, але не зважаючи на всі труднощі ви несете свою мудрість та любов дітям. Сьогодні, напередодні вашого свята, хочу побажати вам витримки, міцного здоров’я, нових звершень та злетів. Нехай завжди у ваших колективах панує хороша атмосфера і злагода. Бажаю, щоб у нашій державі запанував мир».

Вітаючи працівників освіти, в свою чергу хочеться сказати, сьогодні ваше свято. Свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Як би не вирувало навкруги, куди б не закинула нас доля, є в житті речі, які ніколи не знецінюються, не тьмяніють, не забуваються. Це – рідна земля, мамина любов, погляд першої вчительки.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.