Першим в Коростенському районі може розпочати роботу Михайлівський ДНЗ «Сонечко»

загрузка...

Про це сьогодні говорили в селі Михайлівка Коростенського району голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, його заступник Артем Майданик, голова Михайлівської сільської ради Микола Кравець, завідуюча Михайлівського дошкільного навчального закладу «Сонечко» Галина Юхименко, депутати сільської ради та батьки дітей, що відвідують дитячий садок.

Цю зустріч було анонсовано вчора під час наради, яка відбулась в приміщенні Коростенської районної ради.

Розуміючи важливість такого кроку як початок роботи ДНЗ в умовах адаптивного карантину, на зустрічі було прийняте спільне рішення всіх присутніх в найближчий час розпочати роботу однієї групи, сформованої з дітей працюючих батьків з обов’язковим дотриманням рекомендацій головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка.

Батьків дітей, які відвідують дитячий садок, ознайомлено з даними рекомендаціями та попереджено, що до садочка не пускатимуть дітей та працівників із температурою вище 37,2 С. Також протягом дня, щонайменше раз на 4 години, працівники повинні вимірювати температуру дітям. Дітей, у яких температура тіла вища за 37,2 С та тих, у кого є симптоми гострого респіраторного захворювання, мають ізолювати та повідомити про це медпрацівника і батьків.

З відкриттям дитячого садку працівники мають приділяти особливу увагу дезінфекції рук та мити їх із милом або обробляти спиртовмісними антисептиками щонайменше раз на 2 години. Всі працівники повинні носити маски або респіратори протягом робочого дня.

Для дотримання всіх рекомендацій засновником дошкільного навчального закладу, а саме Михайлівською сільською радою, мають бути закуплені безконтактні термометри, засоби дезінфекції, миючі засоби, паперові рушники, баки для утилізації, маски або распіратори та ін.

«Беручи до уваги, що працюючим батькам досить важко нині розірватись між дітьми вдома і роботою, дослухаючись до громадської думки, розуміємо, що потрібно відкривати цей дошкільний заклад. Проте важливо дотримуватись всіх рекомендацій лікарів. Саме тому ми також зі свого боку не будемо стояти осторонь і залучимо до облаштування безпечного простору районну лікарню та її ресурси. Ми відповідаємо за життя та здоров’я наших дітей, а також працівників ДНЗ», – підсумував зустріч Юрій Тарасюк.

Повідомляє на офіційному сайті Коростенської РДА

старший інспектор управління регіональної діяльності

Коростенської районної державної адміністрації

Наталія Колєнова

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.