Привітання зі святом від голови Коростенської районної державної адміністрації Сергія Дмитрука

загрузка...

Любі наші жінки ! 

Від усього серця вітаю Вас із святом весни, любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Кажуть: без верби і калини – нема України. Як нема її без мелодійної пісні, якої вчить свою дитину ненька, без материнської щирої ласки, яка так властива жінкам-українкам, без маленьких чарівних україночок, які символізують красу всього українського жіноцтва.

Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. Здавна повелося, що жінка в сім’ї — берегиня.  Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

Любі жінки, дозвольте  висловити слова глибокої вдячності, адже без вас, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Велике спасибі вам, милі жінки, за материнську ласку і мудрість, ніжність і добре слово.  Сердечно бажаю вам, наші дорогі матері, дружини, доньки та сестри, нев’янучої молодості, радості та краси.

Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог.

З повагою

голова Коростенської районної державної адміністраціїї

Сергій Дмитрук

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.