Про що говорив голова Коростенської райдержадміністрації Юрій Тарасюк з жителями Кожухівської сільської ради

загрузка...

29 листопада голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, його заступниця Наталія Тертична, сільський голова Кожухівської сільської ради Світлана Васьківська зустрілись з жителями Кожухівської громади з питання об’єднання в територіальну громаду.

На изображении может находиться: 5 человек, в помещении

В ході діалогу звучали різноманітні думки, пропозиції, зауваження. Кожухівці жваво обговорювали можливість об’єднання сільської ради з Ушомирською ОТГ або містом Коростенем. Було переглянуто презентацію «Децентралізація. Історії успіху», яку підготували працівники відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и полоски

Разом з тим були підняті болючі питання життя сільської громади, серед яких автотранспортне сполучення громадського транспорту з містом, особливо в період шкільних канікул. Ще одне актуальне питання – відсутність в населених пунктах Кожухівської сільської ради води.

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, гостиная, стол и в помещении

На зустрічі вирішено доручити депутатам сільської ради провести подворове опитування щодо думок жителів сільської ради з метою обов’язкового врахування думки громадян при подальшому голосуванні під час чергових громадських слухань та на сесії депутатів сільської ради.

На изображении может находиться: 7 человек, свадьба и в помещении

Підсумовуючи зустріч, Юрій Тарасюк відзначив: «Думка жителів сільської ради має обов’язково бути врахована. Адже людям вирішувати як жити далі, на що витрачати гроші громади і як будувати своє майбутнє».

Відділ інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Від редакції. На зустрічі голоси жителів Кожухівки та прилеглих до сільської ради сіл розділились майже порівну, як і при попередньому опитуванні людей подворово, в сторону об’єднання до міста Коростеня та до Ушомирської ОТГ. За місто виступає та частина жителів, що говорить: «Ми живемо всього 7 км від міста і давно могли б вважатись містом». Інша частина стверджує: «У місті Коростені занадто багато своїх проблем і об’єднання з ним не дасть ніяк позитивних результатів». Як би там не було проте на своїй сторінці у Фейсбук новопризначений голова Коростенської РДА запевнив людей: «Хочу ще раз відзначити, що думка людей щодо об’єднанання громад надзвичайно важлива. Також важлива їх активність та залучення до винесення рішень, що стосуються майбутнього кожного.»

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.