Про що говорив голова Коростенської райдержадміністрації Юрій Тарасюк з жителями Кожухівської сільської ради

загрузка...

29 листопада голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, його заступниця Наталія Тертична, сільський голова Кожухівської сільської ради Світлана Васьківська зустрілись з жителями Кожухівської громади з питання об’єднання в територіальну громаду.

На изображении может находиться: 5 человек, в помещении

В ході діалогу звучали різноманітні думки, пропозиції, зауваження. Кожухівці жваво обговорювали можливість об’єднання сільської ради з Ушомирською ОТГ або містом Коростенем. Було переглянуто презентацію «Децентралізація. Історії успіху», яку підготували працівники відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и полоски

Разом з тим були підняті болючі питання життя сільської громади, серед яких автотранспортне сполучення громадського транспорту з містом, особливо в період шкільних канікул. Ще одне актуальне питання – відсутність в населених пунктах Кожухівської сільської ради води.

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, гостиная, стол и в помещении

На зустрічі вирішено доручити депутатам сільської ради провести подворове опитування щодо думок жителів сільської ради з метою обов’язкового врахування думки громадян при подальшому голосуванні під час чергових громадських слухань та на сесії депутатів сільської ради.

На изображении может находиться: 7 человек, свадьба и в помещении

Підсумовуючи зустріч, Юрій Тарасюк відзначив: «Думка жителів сільської ради має обов’язково бути врахована. Адже людям вирішувати як жити далі, на що витрачати гроші громади і як будувати своє майбутнє».

Відділ інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Від редакції. На зустрічі голоси жителів Кожухівки та прилеглих до сільської ради сіл розділились майже порівну, як і при попередньому опитуванні людей подворово, в сторону об’єднання до міста Коростеня та до Ушомирської ОТГ. За місто виступає та частина жителів, що говорить: «Ми живемо всього 7 км від міста і давно могли б вважатись містом». Інша частина стверджує: «У місті Коростені занадто багато своїх проблем і об’єднання з ним не дасть ніяк позитивних результатів». Як би там не було проте на своїй сторінці у Фейсбук новопризначений голова Коростенської РДА запевнив людей: «Хочу ще раз відзначити, що думка людей щодо об’єднанання громад надзвичайно важлива. Також важлива їх активність та залучення до винесення рішень, що стосуються майбутнього кожного.»

Комментарии Facebook

комментариев

Комментарии

Ваш e-mail не будет опубликован.