Шануючи пам’ять учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення радянських військ з Афганістану

загрузка...

Саме цього дня 1989 року, гідно виконавши військовий обов’язок, останній радянський солдат покинув випалену пекучим сонцем далеку гірську країну. Полегшено зітхнули матері – перестали летіти «чорні тюльпани» з Кандагару, Кабулу, Джелалабаду… І хоч назавжди було закрито сторінку цього героїчного  та драматичного літопису, але й через плин часу про ту чужу війну нагадують обеліски на могилах юнаків, яким не судилося повернутися до рідних осель.

14 лютого 2019 року, напередодні 30-ої річниці з дня виведення військ з Афганістану народний депутат України від фракції БПП «Солідарність» Володимир Арешонков, перший заступник голови Коростенської райдержадміністрації Василь Курилюк, голова районної ради Василь Клименко, голова Коростенської міськрайонної Спілки ветеранів Афганської війни та воїнів-інтернаціоналістів Олександр Ситнік, голова районної організації ВФСТ «Колос» Михайло Хоменко відвідали місця поховань воїнів-інтернаціоналістів в селах Васьковичі, Кожухівка, Жабче, Полісся, Ушомир.

Також завітали до матерів загиблих воїнів-афганців. Під час сердечної розмови з жінками щиро подякували їм за материнську мужність, незламне і позитивне сприйняття життєвих негараздів і пообіцяли всіляку підтримку на життєвій ниві.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.