Состоялась 21 сессия Коростенского городского совета

загрузка...

5 квітня  2018 року відбулась 21 сесія  Коростенської міської ради VII скликання, основною новацією якої стала робота депутатів у новій електронній формі.  Рішенням минулої 20 сесії міської ради від 22.02.18р. №985  були внесені зміни до Регламенту роботи Коростенської міської ради VIІ скликання, відповідно до яких, починаючи з 01.03.2018р. запроваджена система електронного поіменного голосування  «Голос».

На порядок денний було винесено 38 питань.

Зокрема:

  • Було заслухано інформацію начальника Коростенського відділу поліції  Старовойта М.В. щодо діяльності Коростенського відділу поліції ГУ НП  в Житомирській області у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку у місті Коростені;
  • З метою створення сприятливих умов для переходу на проведення капітальних ремонтів та реконструкцію об’єктів загального користування у багатоквартирних будинках за рахунок коштів їх співвласників, за ініціативи постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної класності, було розроблено та відповідно затверджено Порядок часткового відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими ОСББ міста Коростеня.
  • Затверджено моніторинг виконання за 2015-2017 роки Стратегічного плану розвитку міста Коростеня до 2025 року.
  • Доповнено план діяльності Коростенської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.
  • Внесені зміни до ряду загальноміських програм.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.