Состоялась 25 сессия Коростенского городского совета

загрузка...

18 жовтня 2018 року відбулось пленарне засідання 25 сесії Коростенської міської ради VII скликання, в роботі якого взяла участь делегація Малинської міської ради на чолі з секретарем міської ради Гордієнком Олександром Миколайовичем.

На початку пленарного засідання міський голова вручив подяку Анатолію Піндаку — мешканцю селища Грозине, який на своєму обійсті знайшов срібні монети, яким понад 500 років, які він віддав до Коростенського краєзнавчого музею.

Також було повідомлено про зміну голови фракції «Опозиційний блок» в Коростенській міській раді, якою обрано Гречко О.П.

На порядок денний сесії було винесено 47 проектів рішень, основним з яких слухалось «Про стан організації харчування дітей в шкільних та дошкільних навчальних закладах міста.» Щодо стану організації харчування дітей в закладах дошкільної освіти міста Коростеня доповідала начальник відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради Краснокутська А.В., а щодо стану організації харчування учнів в закладах загальної середньої освіти — начальник управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради Єсін І.В. Також про досягнення останніх років та існуючі проблеми в питанні харчування учнів виступила Ущапівська Г. Ф. – директор комбінату громадського харчування Коростенської райспоживспілки.

В ході розгляду питань порядку денного депутати міської ради:

  • внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік;
  • внесли зміни до Регламенту виконавчого комітету Коростенської міської ради;
  • внесли зміни до Регламенту роботи Коростенської міської ради VIІ скликання;
  • приєдналися до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад;
  • затвердили Кодекс етики посадових осіб, службовців  місцевого самоврядування, працівників підприємств,  установ,  організацій   засновником (співзасновником на 50 і  більше %) яких є Коростенська міська рада, з урахуванням принципів  недискримінації   та  гендерної   рівності;
  • прийняли звернення депутатів Коростенської міської ради VII скликання щодо підтримки проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 02.10.2018р. №9152, (яке стосується видачі чорнобильських посвідчень).

Також депутати внесли зміни до ряду загальноміських програм, пов’язані з фінансуванням окремих заходів, та розглянули 25 проектів рішень, що стосувались земельних відносин.

Результати розгляду питань порядку денного пленарного засідання 25 сесії Коростенської міської ради доступні за посиланням http://golos.rada-kor.gov.ua/?page=golos

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.