У селі Васьковичі весело зустріли новорічне свято

загрузка...

З нетерпінням, надіями та сподіваннями чекають на новорічні свята дорослі і діти по всьому світу. Адже зима — це найчарівніший час року, коли людство поринає в атмосферу дива з запахом мандарин, смаком узвару, куті та очікуваннями приємних змін у новому році.

Не виключенням є і жителі села Васьковичі. Саме тому, тридцять першого грудня у Васьковицькому будинку культури пройшли святкові заходи для малечі та дорослих. І треба сказати, що пройшли як завжди весело, з розмахом, гарним настроєм.

Адже участь в іграх, конкурсах, проведенні традиційної новорічної лотереї взяли всі васьківчани — від малого до великого.

Присутні в залі зустрічали і проводжали кожного артиста радісними аплодисментами.

Разом з ними співали, танцювали і навіть відсутність сніжка та морозу не вплинуло цьогоріч на очікування новорічно-різдвяних свят. Було весело та тепло в дружній родинній атмосфері великої сільської громади.

Провели свято ведучі художній керівник Васьковицького будинку культури Яніна Ущапівська та вчитель місцевої школи Світлана Маліновська. Підсолодили свято подарунки від приватних підприєців села Васьковичі — Ковальчук Анастасії, Ігоря Лазаренка, Олени Морозюк, Володимира Марченкова та депутата сільської ради Роланда Нікогосяна.

Головним спонсором свята виступив приватний підприємець Олександр Матерянський. Яскраві, цікаві сценічні костюми для артистів були закуплені за рахунок сільської ради та за сприяння депутата Коростенської районної ради Володимира Баса.

З прийдешніми святами присутніх в залі привітав та побажав новорічної радості і непередбачуваного дива, чарівної історії і яскравих, веселих моментів, міцного здоров’я, миру та злагоди Васьковицький сільський голова Петро Лазаренко.

Наталія Колєнова, старший інспектор

відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

апарату Коростенської районної державної адміністрації

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.