У жителя Коростеня взяли біологічний матеріал на захворювання COVID-19

загрузка...

Епідемічна ситуація. Станом на 9 год 23.03.2020 р. в області зареєстровано 2 лабораторно підтверджених  випадки COVID-19: мешканка м. Радомишль, яка померла 13.03.2020 р.; мешканець м. Житомира, який знаходиться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні КУ «Лікарня №1» м. Житомир, діагноз підтверджено 19.03.2020 р.

Вірусологічні дослідження. Всього за період моніторингу за станом захворюваності на COVID-19 (з 29.01.2020 р. по 23.03.2020 р.) надійшов матеріал з підозрою на захворювання від 24 хворих (з 9  адмінтериторій): Радомишльський – 1, Ємільчинський – 2, Хорошівський – 1, Андрушівський – 3, Бердичівский – 3, Новоград-Волинський – 1, Народицький – 2, Брусилівський – 2, Коростенський – 1 та м. Житомир – 8. У 18-ти хворих діагноз знято, у 2-х хворих виявлено COVID-19. Біологічний матеріал від останніх 4-х хворих з м. Бердичів, Коростень та 2-х хворих м. Житомир – в роботі.

Протиепідемічні заходи. ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» працює в умовах карантину та підвищеної готовності: створені мобільні групи, відбувається чергування фахівців в позаробочий час та у вихідні дні. Щоденно відбувається засідання оперативного штабу фахівців обласного лабораторного центру.

Протиепідемічні заходи у  вогнищах інфекції тривають.

Пишуть на сайті Житомирської ОДА.

У Коростенській міській раді натомість повідомляють, що в центральній міській лікарні знаходиться на ізоляції пацієнт з ГРВІ, що прибув з Польщі та який підлягає під визначення«випадок підозрілий на коронавірус». Пацієнт ізольований в боксованій палаті інфекційного відділення. Вчора, на 5-й день, було проведено швидкий тест на коронавірус, який показав негативний результат (не підтверджений) та відібрано матеріал для дослідження у вірусологчній лабораторії обласного лабораторного центру.

«Вкотре звертаюсь із проханням НЕ РОЗПОВСЮДЖУВАТИ НЕПРАВДИВУ НЕ ДОСТОВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ!!! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ,СВОЇХ БЛИЗЬКИХ! ПОВАЖАЙТЕ ОТОЧУЮЧИХ!
БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!!!» — пише на своїй сторінці у ФБ Микола Заєць.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.