Урочистий концерт з нагоди 21 річниці Конституції України відбувся в Меленівському будинку культури

загрузка...

28 червня у Будинку культури села Мелені відбувся урочистий концерт з нагоди 21-ої річниці Конституції України «Ми — народ, ми — творці конституції». Почесними гостями свята були голова Коростенської райдержадміністрації Сергій Дмитрук, голова Коростенської райради Василь Клименко, перший заступник голови райдержадміністрації Василь Курилюк, заступник голови райдержадміністрації Наталія Тертична, заступник голови райради Володимир Корнійчук, керівник апарату райдержадміністрації Катерина Лупенко, депутат обласної ради Володимир Нагорняк, голови сільських рад району, керівники підприємств і установ, численні гості з району.

Організатори свята, творчі колективи відділу культури райдержадміністрації та колектив Меленівського БК «Тещі і Свекрухи»  розважали гостей запальними та ліричними піснями, супроводжувався концерт слайд-презентацією, яку підготували працівники Коростенської районної бібліотеки ім. М.Сингаївського. Також у залі пройшла книжкова викладка «Конституція України – перепустка у світ життя», підготовлена районною бібліотекою ім. М. Сингаївського, а в фойє художнім керівником будинку культури села Мелені Ніною Іскоростенською було оформлено виставку декоративно-ужиткового мистецтва.

Першими вітали з державним святом всіх присутніх голова райдержадміністрації Сергій Дмитрук та  голова райради Василь Клименко, які зокрема звернули увагу присутніх на те, що: «Основний закон нашої держави бере своє коріння він найпершої конституції в світі, створеної гетьманом Пилипом Орликом та, протягом існування нашої країни, продовжує виражати суверенну волю народу, дбати про забезпечення прав і свобод українців, піклуватися про зміцнення громадянської злагоди на Україні». Посадовці побажали всім миру, злагоди і щоб принципи, які закладені в конституції виконувалися на благо району і України, а ще відзначили грамотами  працівників структурних підрозділів району.

Перший заступник голови райдержадміністрації Василь Курилюк, окрім гостей свята, привітав найкращу ученицю Меленівського НВК Ольгу Васянович і «За відмінне навчання» відзначив школярку грамотою.

У своєму вітальному слові депутат обласної ради Володимир Нагорняк наголосив, що в скарбниці талантів Коростенського району та села Меленів найкоштовнішим є колектив «Тещі й Свекрухи». Разом з начальником відділу культури Ларисою Бондар  він радо привітав народний вокальний колектив з 25-річчям творчої діяльності.

В фіналі заходу голова Меленівської сільської ради Ніна Грищенко подякувала всім гостям заходу. Вона зауважила, що давно в приміщенні будинку культури не було такої великої кількості людей, як цього святкового дня. Від щирого серця привітала з державним святом та побажала всім міцного здоров’я, щасливої долі та миру на рідній землі.

Іванна Мазурова,

 спеціаліст відділу інформаційної діяльності та

комунікації з громадськістю

апарату райдержадміністрації

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.