В Коростенському районі на території Васьковицької сільської ради місцеві жителі сьогодні вранці виявили дві фури з сміттям зі Львова

загрузка...

На місце події відразу прибули представники Коростенської районної влади — голова районної державної адміністрації Сергій Дмитрук, голова районної ради Василь Клименко, заступник голови районної ради Володимир Корнійчук, депутати Житомирської обласної ради Володимир Нагорняк та Віталій Науменко, депутати Коростенської районної ради Наталія Васьківська та Володимир Бас, сільський голова Петро Лазаренко, поліція на чолі з начальником Коростенського відділу поліції Олександром Гайовим, представники ЗМІ та місцеві жителі.

На місці з’ясувалося, що водії мали намір вивантажити сміття в лісовій зоні поблизу залізничного переїзду, але не змогли самостійно вибратись з піску і застрягли.

На допомогу вони покликали водія на Уралі та витягти не встигли, так як були заблоковані прибувшими на місце події в першу чергу місцевими жителями та працівниками поліції.

«Сьогодні, о 7.30 ранку мені зателефонував місцевий житель, який йшов збирати гриби та повідомив, що на території села мають згружати сміття з двох машин, які там засіли, — коментує подію сільський голова с. Васьковичі Петро Лазаренко. — Я відразу повідомив поліцію, районні адміністрацію та раду і вже біля 9-ої години тут була поліція, керівництво району, депутати різних рівнів і васьковчани. Також під час огляду місця події було знайдено ще три машини вже попередньо розгруженого сміття, в якому знайшли накладні документи, чеки із зазначенням адреси м. Львів. Зараз йде опитування свідків, водіїв фур та Уралу, що прийшов їм на допомогу. Чекаємо на представника фірми, яка мала отримати даний груз та провести його утилізацію. Вимагатимемо забрати своє сміття та компенсувати завданий екології збиток.»

У водіїв фур було знайдено документи із зазначенням місця погрузки у м. Львові та зазначено фірму у м. Київ, яка мала отримати даний груз та замість цього перенаправила його в ліси Коростенського району.

Коментуючи подію голова Коростенської районної державної адміністрації Сергій Дмитрук зокрема зазначив: «М’яко кажучи, це неприйнятна ситуація. Вже не вперше в цьому році ми знаходимо сліди львівського сміття на території Коростенського району. Ми дуже любимо місто Львів, львівян, але проблему потрібно вирішувати і вирішувати на державному рівні».

Ввечері цього ж дня сміття, що було розгружено раніше загрузили в машини, що вчора завезли нове. Машини у супроводі поліції було відправлено до кордону з Київською областю до фірми, яка мала його отримати та утилізувати згідно маршрутних листів наданих водіями фур.

Нагадаємо, що сміття зі Львова періодично виявляють в різних регіонах України. У самому Львові нині надзвичайно критична ситуація з вивезенням сміття.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.