В Коростенському районі прийняли Бюджет-2020

загрузка...

Сьогодні на сесії Коростенської районної ради депутатами було розглянуто 28 питань. Одним із головних було прийняття Бюджету району 2020.

В залі засідань були присутні 28 депутатів районної ради із 37.  Провів засідання тридцять другої сесії районної ради сьомого скликання голова Коростенської районної ради Василь Клименко. Рішення про прийняття бюджету було одноголосним.

Участь у засіданні також взяли голова Коростенсько районнї державної адміністрації Юрій Тарасюк, сільські голови, бухгалтери, керівники комунальних установ, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та засоби масової інформації.

Під час проведення сесії районної ради присітніх привітали з нагоди Дня Святого Миколая та деяких з них нагородили грамотами обласної ради, районної ради та районної державної адміністрації з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Світлина від Коростенська районна державна адміністрація.Світлина від Коростенська районна державна адміністрація.Світлина від Коростенська районна державна адміністрація.Світлина від Коростенська районна державна адміністрація.

За інформацією з офіційного сайту Коростенської РДА

 

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.