В Коростенському районі відбулась низка заходів, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-тій річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан

загрузка...

Згадати загиблих воїнів-інтернаціоналістів родичі та побратими, керівництво району збираються щороку. Так сталось і сьогодні. Учасники бойових дій на території інших держав, що проживають в Коростенському районі зібрались в районному будинку культури, де в тісному колі згадали своїх побратимів, привітали один одного зі святом та отримали вітання від голови Коростенської районної державної адміністрації Сергія Дмитрука, голови Коростенської районної ради Василя Клименка, першого заступника голови райдержадміністрації, члена Коростенської міськрайонної Спілки ветеранів Афганської війни і воїнів-інтернаціоналістів Василя Курилюка, заступника голови райдержадміністрації Наталії Тертичної, голови Коростенської міськрайонної Спілки ветеранів Афганської війни і воїнів-інтернаціоналістів Олександра Ситніка, працівників районного відділу культури.

Під час зустрічі звучали приголомшливі цифри. Зокрема було зазначено, що в неоголошеній війні полягли 15 тисяч бійців. З них майже третина – українці. За 10 років бойових дій в Афганістані побували загалом 160 тисяч наших співвітчизників. Частина з них тепер знову на фронті – боронять країну від агресора.

Далі урочисті заходи продовжились в Древлянському парку м. Коростень, де біля пам’ятного меморіалу всіх учасників бойових дій на території інших держав Коростенщини привітав народний депутат України від фракції БПП «Солідарність» Володимир Арешонков, міський голова Володимир Москаленко та Олександр Ситнік.

Шануючи пам’ять загиблих, після хвилини мовчання, воїни-інтернаціоналісти, учасники бойових дій, їхні родичі, громадськість міста і представники влади поклали квіти до підніжжя пам’ятного меморіалу.

«Афганська війна відходить все глибше в історію, але вона надовго залишається для усіх незагоєною раною», – зазначають безумовно всі, хто причетний до сьогоднішньої дати. Тож, ще раз хочемо привітати учасників бойових дій на території інших держав та побажати їм в першу чергу міцного здоров’я, родинного затишку, миру та злагоди на довгі щасливі роки.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.