В Коростенському районі відбулись змагання з волейболу на Кубок пам’яті Віталія Селезньова

загрузка...

11 лютого на базі Кожухівської СЗШ І-ІІ ст. відбулись щорічні районні змагання з волейболу серед команд загальноосвітніх шкіл району на Кубок пам’яті воїна-інтернаціоналіста – Віталія Селезньова та всіх воїнів афганської війни, воїнів-інтернаціоналістів.

Цьогоріч у змаганнях взяли участь 6 команд із сіл Кожухівка, Мелені, Поліське, Мала Зубівщина, Ушомир.

На відкритті змагання були присутні народний депутат України Володимир Арешонков, заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Наталія Тертична, заступник голови Коростенської районної ради Володимир Корнійчук, голова обласної спілки ветеранів афганської війни та воїнів-інтернаціоналістів Павло Ментов, голова Коростенської міської (районної) спілки ветеранів афганської війни та воїнів-інтернаціоналістів Олександр Ситнік, начальник відділу освіти Коростенської РДА Василь Митюк, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Коростенської РДА Віта Єрещенко, головний спеціаліст районної організації ВФСТ «Колос» Антоніна Заєць, директор Ушомирської ДЮСШ Сергій Дмитренко, сільський голова Кожухівської сільської ради Світлана Васьківська, депутат районної ради Микола Пархомчук, директори та тренери шкіл-учасників змагань.

Розпочинаючи спортивне свято з вітальним словом до присутніх звернувся голова Коростенської міської (районної) спілки ветеранів афганської війни та воїнів-інтернаціоналістів Олександр Ситнік. Він зокрема звернув увагу на те, що в Коростенському районі є вісім загиблих воїнів-інтернаціоналістів і про кожного з цих хлопців пам’ятають, пам’ятають і допомагають їх родинам ті, хто служив поряд з ними, районна влада, односельці та жителі Коростенщини.

Учасників змагань вітав народний депутат України Володимир Арешонков, який зазначив: «Дорогі діти, наші спортсмени, шановні та поважні гості, герої-афганці, керівництво району, шановні педагоги, подивіться які мудрі воїни-інтернаціоналісти. Вони зібрали сьогодні, в цей вихідний день, надзвичайно багато людей. Зробили те, що повинні робити ті, хто свято пам’ятає про патріотизм, про подвиги поколінь, що жили перед нами. Вони встановлюють зв’язок поколінь між молоддю, ветеранами і цим самим сприяють поважати справді патріотичних людей. Зараз держава перебуває в дуже важкій ситуації – йде війна на сході. І ми, пригадуючи афганську війну, говоримо сьогодні про честь, про гідність людей, молодих людей, які в свій час за наказом батьківщини пішли на війну. Сьогодні Олександр Ситнік разом зі своїми побратимами, офіцерами, рядовими, героями, вашими педагогами робить дуже важливу справу. Тому, я дякую всім, хто зібрався. Дай Бог, щоб якомога швидше на нашій землі панував мир, спокій. А ми разом з вами завжди будемо пам’ятати всіх, хто загинув. Слава героям! Слава Україні!»

Учасники змагань хвилиною мовчання вшанували пам’ять Віталія Селезньова та всіх інших військовослужбовців, які загинули в далекому Афганістані і тих військових, хто сьогодні віддав своє життя в зоні АТО, захищаючи незалежність нашої держави.

Старт змаганням дав головний суддя, кандидат в майстри спорту, почесний ветеран волейболу, суддя національної категорії Володимир Мужчук.

За підсумками змагань ІІІ почесне місце здобула команда Меленівського НВК (тренер Прохоренко Г.І.), ІІ місце у команди Поліського відділення Ушомирської ДЮСШ (тренер Черевко М.І.), а переможцем змагань, володарем Кубку пам’яті воїна-інтернаціоналіста Віталія Селезньова стала команда Ушомирського відділення Ушомирської ДЮСШ (тренер Широких Ж.В.).

За рішенням суддівської колегії кращим гравцем турніру став Сульев Віктор, гравець команди Кожухівської СЗШ І-ІІІ ст.

Призери змагань були нагороджені грамотами та грошовими преміями Коростенської міської (районної) спілки ветеранів афганської війни і воїнів-інтернаціоналістів. За перше місце команда Ушомирського відділення Ушомирської ДЮСШ отримала ще й медалі та перехідний Кубок пам’яті Віталія Селезньова. Від депутата районної ради Миколи Пархомчука та сільського голови Кожухівки всі команди-учасники змагань отримали солодощі.

Організатори вітають переможців та щиро дякують за підтримку народному депутату України Володимиру Арешонкову, Коростенській районній спілці ветеранів афганської війни і воїнів-інтернаціоналістів в особі Олександру Ситніку.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності

та комунікації з громадськістю апарату Коростенської РДА.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.