В Коростенському районі відзначили Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

загрузка...

Щороку, дев`ятого листопада, відповідно до Указу Президента України спільно з Днем української писемності та мови відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Це свято тих, для кого звання працівник культури не просто професія. Це професія — особлива. Адже талановиті, яскраві, творчі особистості, що працюють в закладах культури, в першу чергу покликані дарувати людям гарний настрій, радість, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне. Завдячуючи саме таким людям ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями.

На изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят, люди на сцене и в помещении

Напередодні свого професійного свята, сьомого листопада, в приміщенні Коростенського районного будинку культури, зібрались працівники культури району — ті, хто завдячуючи своєму творчому неспокою та громадському подвижництву, невтомно плекає в нас джерела духовності.

Привітати та вручити грамоти, подяки Коростенської районної державної адміністрації та Коростенської районної ради на свято завітали голова районної ради Василь Клименко та перший заступник голови райдержадміністрації Василь Курилюк.

На изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

Вони відзначили, що: «Багата талантами Українська земля, наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який  втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Їх самовіддана творча праця  вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією». Від щирого серця Василь Клименко та Василь Курилюк побажали працівникам культури та аматорам народного мистецтва міцного здоров’я, добра, благополуччя їх сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги.

На изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и в помещении

До слів привітання долучився і народний депутат України Володимир Арешонков. Він привітав всіх зі святом, щиро подякував відділу культури райдержадміністрації, працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю та безперервний творчий пошук, а за вагомі духовні здобутки нагородив деяких з них грамотами народного депутата.

На изображении может находиться: 1 человек, стоит и в помещении

Свято було по-родинному теплим, працівники культури вітали один одного музичними виступами, віршованими рядками та з надією на краще, обіцяли й надалі збиратись разом для дружніх розмов та обміну досвідом.

Наталія Колєнова, старший інспектор відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.