В Коростенському районі вивчають думку жителів щодо впровадження другого етапу виходу з карантину

загрузка...

Щойно на сайті Коростенської районної державної адміністрації з’явилась стаття, в якій йдеться про впровадження другого етапу виходу з карантину в районі.

Зокрема зазначено, що , за словами голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка, під час проведення другого етапу виходу з карантину передбачено ряд заходів, серед яких найбільш актуальні для жителів Коростенщини це відкриття ДНЗ та запуск приміського громадського транспорту.

«На сьогоднішній день на порядку денному стоїть два основні питання – це відкриття дитячий навчальних закладів та запуск роботи приміського транспорту. Щодо дитячих садочків – ми маємо почути батьків дітей, що відвідують ДНЗ. Саме для того на місцях вивчають ситуацію сільські голови району. Ми маємо почути громадську думку, думку батьків та обов’язково її врахувати», – відзначає Юрій Тарасюк.

Окремо на сайті Коростенської райдержадміністрації з метою вивчення думки громадськості, запрацювало он-лайн опитування «Чи варто відкривати дитячі навчальні заклади в Коростенському районі?», в якому можуть взяти участь всі бажаючі.

«Щодо запуску руху приміського громадського транспорту. Перевізник готовий запустити автобуси в села нашого району з 1 червня, а ми маємо час, щоб провести в районі необхідні ремонтні роботи на дорогах – грейдерування, підсипання тощо. Нині я веду перемовини з цього питання з сільськими головами, фермерами, відповідальним бізнесом».

Остаточне рішення буде прийняте в найближчий час, про що  обіцяють обов’язково поінформувати на нашому сайті РДА.

Ми також будемо слідкувати за перебігом он-лайн голосування та коментарями в соцмережах аби повідомити наших читачів щодо перебігу впровадження другого етапу виходу з карантину в Коростенському районі.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.