В Михайлівській СЗШ пройшов велопробіг на честь Дня перемоги

загрузка...

Сьомого травня 2019 року з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вшанування пам’яті загиблих воїнів та підвищення патріотизму серед учнівської молоді у Михайлівській СЗШ І-ІІ ступенів проведено велопробіг. У акції взяли участь директор школи Сергій Макарчук, вчитель історії Тетяна Музиченко, вчитель географії Олександр Юхименко та учні школи.

Маршрут пролягав таким шляхом: «З подвір’я школи – Братська могила радянських воїнів с. Плещівка – Місце подвигу воїнів 13-ої Армії під командування Миколи Павловича Пухова (урочище «Кожуховчик»)». Вчитель історії Тетяна Музиченко розповіла про Коростеньский укріпрайон, його стратегічне значення та оборонні бої, що велися за село Михайлівка в роки Другої світової війни, наголосивши, що захід – данина пам’яті мужнім нашим співвітчизникам, які у червні 1941 року стали на захист рідної землі, прав і свобод людини і громадянина.

На жаль, це трагічна сторінка в нашій історії. Шанс на вільне життя від нациської окупації дістався нам дорогою ціною… Сьогодні в Україні віддають належну шану тим, хто не вагаючись здійснив подвиг, хто ціною власного життя подарував нам вільне майбутнє. Учні висловили слова вдячності померлим за мирне небо над головою, поклали вінки до постаментів та вшанували хвилиною мовчання.

Пройшли роки, загоїлись рани, зросли повоєнні покоління… Усе менше залишається учасників Другої світової війни… Честь і шана живим! Вічна слава загиблим! Хай не згасає пам’ять про героїв!

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.